• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Informatyka stosowana AGH czy PK

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
3,778 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Jakieś opinie na temat wimiip AGH informatyka stosowana bądź WM politechnika krakowska? Jak z kadrą, pracą podczas studiów, jak z czasem wolnym?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 14 lipca 2018 przez HumanINC Gaduła (4,840 p.)
Czołem,

Moim zdaniem, a studiowałem już trochę na przeróżnych uczelniach, mogę Ci powiedzieć, że kompletnie nie ważne jest to, jaką uczelnię wybierzesz. A ważne jest to, ile dasz od siebie - począwszy od zaangażowania w wykłady/ćwiczenia/laboratoria, aż na kołach naukowych i nauce własnej kończąc. Bo możesz studiować, i możesz "studiować". Znam ludzi po studiach z TOP 10 światowego, którzy nic sobą nie reprezentują, a znam też ludzi - którzy sobie świetnie dają radę w IT, po wydziale zamiejscowym jakiegoś podrzędnego uniwersytetu.

Pzdr,

HumanINC

EDIT, przepraszam, że tak odgrzewam temat.
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
PK odradzam, straszny beton w śród wykładowców. Co do studiów to tak jak kolega poniżej ucz sie sam i rozwijaj.
komentarz 16 lipca 2018 przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Co do WM na PK chodzą odmienne opinie,czy są prawdziwe
komentarz 16 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Mówisz o Wydziale Fizyki Matematyki i Informatyki ? Bo ja własnie o nim mówie.
komentarz 16 lipca 2018 przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Ja mówię o wydziale mechanicznym. O wfmii słyszałem wiele razy negatywne opinie co do wykladowcow

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,401 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 1,427 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...