• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Na jakiej Krakowskiej uczelni najlepiej studiować informatykę?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
329 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez ddoh Początkujący (310 p.)
Witam, tak jak w tytule, jaką uczelnie w Krk wybrać? Zarejestrowałem się już na AGH bo termin jest do jutra. W przypadku innych uczelni jest jeszcze trochę czasu. Na AGH są chyba najwyższe progi w Krakowie więc nie wiem czy się koniecznie dostanę z moim wynikiem z matur. Na resztę uczelni nie będzie problemu się dostać. Prosiłbym o przedstawienie plusów i minusów danej uczelni.

 

Z góry dzięki za pomoc.

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 3 lipca 2018 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Zaczęło się. Takiego typu pytań tutaj jest masa, więc przejrzyj forum, a na pewno znajdziesz odpowiedź jaka uczelnia jest dla Ciebie najlepsza.
Nie wiem na co chcesz iść na te studia, ale zgaduję, że skoro jesteś tutaj to pewnie chciałbyś coś robić w IT, więc dam Ci takiego protipa, które wynika z mojego doświadczenia życiowego.
Zrób sobie studia jakiekolwiek chcesz, pracodawca i tak w większości przypadków ma to gdzieś czy skończyłeś jakieś studia, a tym bardziej jakie, bardziej dla niego liczą się umiejętności niż papierki.
+1 głos
odpowiedź 3 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Możę lepiej napisz po co idziesz na stuida, czego oczekujesz od studiów, uczelni ?
komentarz 3 lipca 2018 przez ddoh Początkujący (310 p.)
Dla rozwijania się, wiedzy i papierka.
komentarz 3 lipca 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
jeśli chodzi o wiedze  programistyczna: żadne studia w Polsce  nie są do tego przystosowane, więc jako absolwent AGH- INFORMATYKI :) powiem Ci, że o programowaniu to miałem tam  tyle co nic... głównie szeroko- pojeta inforamtyka/ sieci / zrozumienie algoirytmiki i matematki, czy  się  przydaje?  TAK na pewno uczy wiele, rozwiązywania  problemów, logicznego myslenia itd. rzeczy które na codzień potrzebne sa w programowaniu :)

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 1,443 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 3 września 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Volter11 Początkujący (270 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,095 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...