• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szary ekran monitora

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,746 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
przywrócone 3 lipca 2018 przez Neyweer
Dzień dobry,  mam sprawę dotycząca mojego monitora.  Dziś po ściągnięciu gry przez internet zrestartowalem komputer. Po jego włączeniu pojawia sie jedynie szary ekran i kursor,  menadżer zadań normalnie działa.  Mam Windows 7
komentarz 3 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Odpal menadżera zadań i utwórz nowe zadanie "explorer.exe".
komentarz 3 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
Dzieki pomogło ale jak włączam i wyłączam komputer to nadal mam szary ekran i znowu musze wpisywać to,  wiesz moze co zrobic zeby tak nie bylo?
komentarz 3 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Owszem, podejrzewam, ale nie wiem czy celuję dobrze. Jak będę przy kompie, to napiszę co zrobić.
komentarz 3 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Albo wiesz co..

Gdy odpalisz komoa i włączysz explorer.exe:

1. Win + R, wpisz tam regedit.exe, nadiśnij enter.

2. Otwoeraj te klucze (tak się nazywają te "foldery"), tak żeby dojś do "HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Userinit" HKEY_LOCAL_MACHINE/.....

3. Jeśli nie masz tego klucza, dodaj go

4. Jeśli jest, ale wartość jest inna niż "LITERA_DYSKU_SYSTEMOWEGO:/Windows/System32/Userinit.exe" to zmień na tą wartość.
komentarz 4 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
Jeszcze mam pytanie dotyczące okna które mi wyskakuje jako zadanie w menadżerze zadań " administrator: C:\Windows\system32\cmd.exe " co zrobic z tym?
komentarz 4 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
W sensie, że okno wyskakuje, czy jest proces w menadżerze, ale okna nie widać?
komentarz 4 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
Jest takie czarne male okno i zadanie w menadżerze
komentarz 4 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
A w tym oknie jest coś napisane?
komentarz 4 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)

Taki komunikat jest 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Powiększ to okienko, kliknij na tą ikonkę w rogu, następnie właściwości i zwiększ okno.
komentarz 5 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
Właściwości: "C:\Windows \system32\cmd.exe"

 

To jest napisane
komentarz 5 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Nie o to mi chodzi. Myślałem, że będzie w nic coś pisać, ale chyba jednak nic tam nie będzie. Wszystko się normalnie uruchamia, tylko to okno jest, tak? A samo okno znika po jakimś czasie czy "wisi" sobie?
komentarz 5 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
I nadal jest szary pulpit a zrobiłem wszytsko co pisales wcześniej
komentarz 5 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
Klucze w rejestrze mam tak jak napisales
komentarz 5 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
To laptop czy stacjonarny?
komentarz 5 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
Stacjonarny
komentarz 9 lipca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Przepraszam, że nie odpowiadałem. Nie miałem zbytnio kiedy. Problem rozwiązany? Tak naprawdę to już nie mam pomysłu.
komentarz 9 lipca 2018 przez Neyweer Nowicjusz (200 p.)
Nie rozwiązany i mysle ze tylko zrobienie od nowa systemu pomoze ale i tak wielkie dzieki za pomoc i chęci

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 383 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 101 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,108 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...