Hm, ciekawy pomysł ;)
Ale:
- Zależy jaka biblioteka. Ja na przykład korzystam SFML-a i Qt-a, a co by było, gdyby Mr. Zet uczył SDL-a albo Allegro! Trzeba by było chyba zrobić jakieś głosowanie, albo coś ;)
- Mr. Zet ma już dużo rodzajów kursów, a z C++ "skończył", a przynajmniej go na długo przerwał, na rzecz języków webowych, a przynajmniej mam takie wrażenie ;) Nie zaprzątajmy mu głowy, ja na przykład SFML-a się uczyłem z oficjalnej dokumentacji (znaczy się, u Szymona Siarkiewicza, bo to to samo, tylko że przetłumaczone na polski ;)), a Qt-a z angielskich video tutoriali i wszystko rozumiem jak na razie :)
- Nie wiem co jeszcze :3
Podsumowując: fajny pomysł, ale w najbliższym czasie raczej tego typu kursów nie będzie :'(
Ale i tak by było fajnie, jakby już było ;)