• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra do przetestowania. v2 [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
460 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2018 w Nasze projekty przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)

Hej, tworzę sobie o to taką gierkę: 
http://fusu-games.me/release/index.html 
Zagrajcie w nią i wypowiedzcie się na jej temat. Jakie wrażenie wywarło na was, czy wam się spodobała? A może jest nudna i monotonna albo wręcz odwrotnie, za dużo nowości co chwila. W którym momencie odchodzicie(który poziom), albo co was zniechęca? Co było za trudne dla was(który poziom, albo element mechaniki) Albo jeżeli znajdziecie jakieś błędy to dajcie znać :)

Możliwe odpowiedzi:
6 - Genialne! Kiedy będą następne poziomy ? (1 głos, 6%)
5 - Spoko gierka! (6 głosów, 33%)
4 - Oby tak dalej! (4 głosów, 22%)
3 - Noo coś z tego może będzie (7 głosów, 39%)
2 - Ujdzie (0 głosów)
1 - Do bani (0 głosów)
1
komentarz 1 lipca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a gdzie jakaś ładna instrukcja o co chodzi? Przyznam, że dopiero po dłuższej chwili załapałem o co w tej gierce chodzi i nawet przyjemnie się grało, ale po paru przykładach trochę zaczyna się nudzić... Może brakuje jakiegoś zbierania punktów, jakiś dodatków itp.... coś co by to urozmaiciło. (ode mnie 4, bo jednak brakuje mi tych rzeczy, o których piszę...)

Powodzenia!
komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
Tak miało być, "tłumaczę" grę poprzez poziomy. Im więcej przechodzisz tym więcej się nauczysz mechaniki i jak to działa. Zrezygnowałem prawie całkowicie z tekstu.

Do którego poziomu doszedłeś ?
komentarz 1 lipca 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Wszystko cacy, minus jedynie za brak instrukcji :P. Nie trzeba długo próbować, żeby się połapać o co chodzi, ale niektórych to może wkurzyć i się zniechęcą :P
komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)

Dzięki za info!

Jak była to i tak nikt jej nie czytał laugh

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 lipca 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Leciutki minus za brak instrukcji na początku. Doszedłem do 10 poziomu, ale tym sie nie sugeruj bo nie jestem typem gracza.

Generalnie szanuje. Fajna gierka. Hardkodowałeś te wszystkie poziomy czy były jakoś generowane?
1
komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)

Dzięki za feedback!

Wszystkie handcrafted wink

0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2018 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
Moim zdaniem gra bardzo fajna, póki co jestem na 11 poziomie.

Znalazłem jeden naprawdę mały błąd, na poziomie 10 (to samo z liczbą 77 na poziomie 11) jak klikniesz na 20 to dotychczasowy wynik to 020 zamiast 20.
komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
Tak ma być :)

Gratulacje za znalezienie prawdziwego Easter egg'a :D
komentarz 1 lipca 2018 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
Dzięki :D
komentarz 1 lipca 2018 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

@Arkadiusz Fus, Trochę mi to zajęło, ale skończyłem wszystkie 30 poziomów

Planujesz zrobić kolejne poziomy? Jak tak to kiedy?

komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
Wow, nieźle! Gratuluję ! :)

Planuje pozmieniać poziomy na podstawie otrzymanego feedbacku. Narazie wersja webowa będzie mieć tylko 30. Planuje wypuścić na androida(moze iOS?) ok. 50 całkiem nowych poziomów. Ale kiedy dokładnie to nie mam pojęcia :) Najpierw muszę dopieścić tą wersję :)

Dzięki za poświęcony czas :)
1
komentarz 1 lipca 2018 przez qlucha Obywatel (1,790 p.)

Daj znać na forum, jak już bedziesz miał gotową wersję albo na priva, będę pierwszym który w nią zagra i może kupi wersje premium hehe.

Pozdrawiam powodzonka smileyyes

0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2018 przez qlucha Obywatel (1,790 p.)

Grałem i nawet mnie wciągneła, doszedłem do 14 poziomu, delikatnie się wkurzyłem bo nie wiem o co chodzi z zapisem 1.

Niechciało mi się zgadywać czy to 1.0 czy coś innego oznacza . Ale pamiętaj moja krytyka jest w pełni pozytywna i spodobał mi się pomysł nawet bardzo. Czekam na finalną pełną wersję i napewno zagram a może i nawet kupie hehesmileyyes.

Gierka napewno nie jest nudna, pomysł bardzo ciekawy, ludzie kochają na telefonach logiczne gierki, znam pełno takich ludzi nie koniecznie programistów.  Jedno z wrażeń jakie odniosłem to tak jakby silnik gry był podobny do seri gier 100 Doors Challenge.

Dla mnie pełen pozytyw, a wkurzyłem się troche bo kto widział gracza który się nie wczuwa, nie wkurza i nie rzuca mięsemsmileyyes

komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
Super dzięki za taki soczysty feedback! :D

W prawym górnym rogu jest ikonka(żarówka) która pokazuje tip'a do tego poziomu :) <muszę dodać tą informację do tutoriala :)>
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2018 przez Kamil Batorski Obywatel (1,870 p.)
Więcej środowiska graficznego przydało by się. Ogólnie pomysł super, oby tak dalej!!!
komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
"środowiska graficznego"? Możesz doprecyzować żebym mógł to poprawić ? :)
komentarz 1 lipca 2018 przez Kamil Batorski Obywatel (1,870 p.)
Jakieś tło by się przydało :D A naprawdę to tak, jakieś łatwe i przyjemne menu z opcjami typu restart, tło, można dodać animacje w tle żeby gra sprawiała wrażenie ruchomego elementu, mniej "pixelozy" w obrazkach (można to rozwiązać za pomocą kodu svg).
komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
Super, dzięki za opnie :)

Może uda mi się na coś fajnego wpadnąć i to wdrożyć :)

Myślałem o svg ale wydaje mi się to słaby pomysł (elementy wiszące na canvasie). Aktualnie rozważam opcję obliczania gęstości pikseli na ekranie i wg. tego pokazywać lepszej/gorszej jakości obrazki oraz rysować większe/mniejsze obiekty :)
komentarz 1 lipca 2018 przez Kamil Batorski Obywatel (1,870 p.)
Powodzenia :3 trzymam kc1uk1
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2018 przez Krol. Początkujący (400 p.)
Świetny pomysł na grę, osobiście nigdy się z taką grą nigdzie nie spotkałem, ale tak jak większość pisze instrukcja by się przydała ponieważ nie jestem pewny czy w 100% wiem o co chodzi
komentarz 1 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
Dzięki ! :)

Widzę właśnie, muszę coś wymyślić żeby nauczyć ludzi w to grać jednocześnie użyć jak najmniej tekstu :)
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2018 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Ciekawy pomysł na gierke, podoba mi się :) Utknąłem na poziomie z "enter password" i szczerze zniechęciło mnie to do dalszego grania :P Nie chce mi się wracać do poprzednich poziomów po części hasła. Często też irytujące jest, że nie można chwycić jakiś "node" ale nie bardzo wiadomo dlaczego (np. poziom 5: nie można z -2 przejść na 3). A generalnie ciekawy pomysł i myślę, ze powinna się przyjąć jako apka mobilna :)
komentarz 2 lipca 2018 przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
Dzięki za feedback! :)

Postaram się następnym razem przekazać że można łączyć tylko pobliskie 'node' i już mi świta jeden pomysł jak to osiągnąć :)

Podobne pytania

+5 głosów
2 odpowiedzi 340 wizyt
pytanie zadane 8 października 2018 w Nasze projekty przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 229 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2018 w Nasze projekty przez Arkadiusz Fus Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2019 w Nasze projekty przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,614 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...