• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sprzedam płytkę diod WS2812B-LED-5050-RGB-8x8-64 do Arduino

Object Storage Arubacloud
+1 głos
145 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez obl Maniak (51,280 p.)

Witam

Mam do sprzedania płytkę diod adresowalnych jak w opisie. Są one kompatybilne z: Arduino Uno, Arduino Leonardo i Arduino Mega. Umożliwiają tworzenie kolorowej animacji. Kupiłem trzy sztuki, jedna wymagała lutowania (źle wlutowany element smd). Wszystkie sprawne więc jedną (z tych poprawnie zlutowanych przez producenta) mogę odsprzedać za 55zł + koszt wysyłki. Płytkę wykorzystałem do stworzenia wyświetlacza natężenia odtwarzanego na komputerze dźwięku, co można zobaczyć na mojej stronie tutaj

Jest to płytka diod adresowalnych, którą można sterować poprzez wykorzystanie biblioteki znajdującej się na stronie https://github.com/adafruit/Adafruit_NeoPixel

Z tego co mi wiadomo diodami tymi nie można sterować za pomocą Raspberry PI. Zalecam też, przy długotrwałym wykorzystaniu płytki zamocowanie jej na aluminiowej podstawce o grubości 2mm, gdyż diody po jakimś czasie mogą się grzać co może zmniejszyć drastycznie ich trwałość. Dodatkowo pobór prądu przez diody zależny jest od wyświetlanego obrazu i w niektórych przypadkach zasilanie z portu USB może być niewystarczające do prawidłowego oddania wyświetlanych kolorów (USB udostępnia jedynie 0,5 ampera)..

Wszystkie płytki zostały przeze mnie rozpakowane i sprawdzone pod kątem działania. Płytkę wyślę owiniętą w fabryczną folię antystatyczną oraz folię bombelkową i zamkniętą w pudełku kartonowym.

Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 289 wizyt
pytanie zadane 9 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez maciokeks Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 90 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2019 w Nasze projekty przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 126 wizyt
pytanie zadane 30 października 2018 w Nasze projekty przez wanttobeanengineer Obywatel (1,120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...