• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Codzienne złote myśli

VPS Starter Arubacloud
+8 głosów
1,209 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Offtop przez niezalogowany
edycja 18 listopada 2018
Czy macie jakieś złote myśli, z którymi przyrządzacie każdy dzień? Coś prostego acz sensownego. Inspiracja i radosna twórczość mile widziana ;)

10 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Kiedy mówisz „Napisałem program, który wywalił Windows”, ludzie gapią się na ciebie głupkowato i mówią „Hej, dostałem je wraz z systemem, *za darmo*«.

Linus Torvalds

komentarz 7 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Tak kojarzę, było u pana Zelenta :)
komentarz 7 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nie rozumiem. : /
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (13,980 p.)
Która seria? Może jak obejrzę film to zrozumiem :P
komentarz 8 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Kurs HTML, odcinek drugi. To tak przy okazji, była tam robiona templatka o Linuxie.
+5 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,620 p.)

"Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące." - Albert Camus

lub

"Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem, sukces nadejdzie sam." - Albert Einsetin

 

+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nie wiem o co Ci chodzi, ale napiszę że najlepsze pomysły mam na kibelku.
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez GenerałGołąb Początkujący (260 p.)
Moją złotą myślą na codzień jest: -Byleby skończyć już tą durną szkołę i pójść do leprzej uczyć się programowania :3
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Ja też tak mam. Najchętniej to bym rzucił szkołę, zamknął się w pokoju i zajął tylko progrmaowaniem, ale... wytłumacz moim rodzicom, żeby utrzymywali mnie jeszcze przez jakiś rok bo chcę zostać freelancerem i po to rzucam szkołę gwarantującą zawód (zawód, z którym się minąłem z powolaniem, geodetą nie chcę zostać, lepiej klepać kod niż biegać z jakąś tyczką - oczywiście wiem że żadna praca nie hańbi i każda rozwija i każda jest społecznie potrzebna, ale programoanie to moja pasja i podoba mi się najbardziej) :D
komentarz 7 kwietnia 2015 przez GenerałGołąb Początkujący (260 p.)
Rób to co lubisz. Gdybym ja miał robić w życiu, to, czego nielubię (np. został hotelarzem) to bym wolał się powiesić... Pasja przede wszystkim. :)
komentarz 8 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Czasem dokładnie tak samo myślę. Jestem w gimnazjum, ale idę do dobrego mat-infu więc mam nadzieję, że kolejna szkoła da mi odrobinę więcej.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez hit02 Nałogowiec (33,970 p.)

Synu, jedz miód, bo jest dobry, bo plaster miodu jest słodki dla podniebienia.

Prz 24, 13 

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,730 p.)
Mam, ale o co chodzi z tym pytaniem?
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)

"W teorii, teoria i praktyka są tym samym. W praktyce, nie są." - Yogi Berra

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez 0liver Obywatel (1,070 p.)

Carpe diem -czyli poprostu chwytaj dzień wink

 

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Dobra, przypomniałem sobie coś. "Życie masz jedno, po co je marnować?" ~ Coś w ten desen.
0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2018 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)

To dzieci jedzą miód. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 552 wizyt
pytanie zadane 18 października 2018 w Offtop przez n4s Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 211 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 279 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2020 w Offtop przez KonradKalbarczyk Nowicjusz (240 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...