• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca w wakacje dla niepełnoletniego... :) [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
354 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2018 w Offtop przez Michał 00900 Początkujący (250 p.)

Hej!Jestem Michał,mam 13 lat.Mamy w końcu wakacje.Ja potrzebuję trochę zarobić pieniędzy.Chciałbym jakoś zaoferować swoje usługi(tworzenie prostych stron www lub tłumaczenie tekstów z polskiego na angielski lub na odwrót),tylko nie wiem gdzie je mogę zaoferować,w końcu jestem niepełnoletni.Macie jakieś pomysły?(Umiem tworzyć proste strony www takie jak:strona internetowa. Doskonale mówię w języku angielskim i umiem także mówić po niemiecku(niemiecki-poziom A1 i A1(A2-zajęcia dodatkowe,A1-szkoła)).Moglibyście podać kilka linków do stron,gdzie mógłbym zaoferować swoje usługi?(Moje usługi:tworzenie prostych stron www,tłumaczenie tekstów z angielskiego na polski i na odwrót oraz ewentualnie korepetycje z języka angielskiego.)P.S Rodzice o tym wiedzą.

Proszę o szybką odpowiedź :)

Brak odpowiedzi!
2
komentarz 26 czerwca 2018 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

(...) tłumaczenie tekstów z angielskiego na polski i na odwrót (...)

To jak już złapiesz zlecenie, to pamiętaj, aby stawiać spacje po znakach interpunkcyjnych.

1
komentarz 26 czerwca 2018 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Nie umieszczałbym strony, którą zrobiłeś w dwa dni, w portfolio. Lepiej spędzić "trochę" więcej czasu i się przyłożyć, niż machnąć "byle by było".

Nie odbieraj tego jako atak, bo nie o to chodzi.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
wybrane 26 czerwca 2018 przez Michał 00900
 
Najlepsza
Na twoim miejscu szukał bym zleceń na portalu oferia.pl . Jeśli chodzi o korepetycje to polecam serwis e-korepetycje.net lub ogłoszenie na olx
komentarz 26 czerwca 2018 przez Michał 00900 Początkujący (250 p.)
Czyli mogę tam zaoferować swoje usługi,będąc niepełnoletnim?
+3 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2018 przez Jak Novy Nowicjusz (200 p.)
edycja 26 czerwca 2018 przez Jak Novy
Jeszcze zdążysz się w życiu napracować, uwierz mi!

Ciesz sie wakacjami, bo ja bym wiele dał żeby być teraz w Twoim wieku :)
komentarz 27 czerwca 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
to słabo :D u Ciebie ... skoro nie jesteś zadowolony z życia w swoim wieku

Podobne pytania

+1 głos
7 odpowiedzi 846 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2015 w Offtop przez Kimi Bywalec (2,050 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 417 wizyt
pytanie zadane 29 września 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...