• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak można pobrać cokolwiek ze strony ololo ?

–2 głosów
216 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Krzysiek_34 Mądrala (5,850 p.)
zamknięte 24 czerwca 2018 przez Krzysiek_34

Witam.

Chciałbym pobrać fragment filmu ze strony:
https://ololo.to/

Gdy wejdę na powyższą stronę, wpiszę poszukiwany plik, to przy tym danym pliku podany jest jego rozmiar. Najczęściej jest to format MP4 albo MKV.
Tylko, aby pobrać dany plik, to trzeba mieć odpowiedni program.

Chciałem pobrać wybrany plik przy pomocy programu Lacey Free Music & Video Downloader, ale bez skutku. Po zainstalowaniu tego programu przekonałem się, że nie wyszukuje plików z tego serwisu.

O to ta strona:
http://download.komputerswiat.pl/muzyka-i-wideo/youtube/free-music-downloader

Na powyższej stronie podany jest opis, że ten program pozwala pobierać materiały filmowe i muzyczne z następujących serwisów: Ololo.
Wniosek z tego taki, że czasami piszą głupoty w opisach programu i wprowadzają w błąd.

Czy wiecie jak pobrać cokolwiek ze strony ololo ?

Będę wdzięczny za skuteczną pomoc.

komentarz zamknięcia: Nie było tematu!!!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,780 p.)

1. Dlaczego usunąłeś moją odpowiedź (albo ja jej nie widzę)

2. Nie dałem minusa, ale teraz przesadzasz. '3 Muszę dać. Takie zachowanie jest ... nie dopuszczalne. Nie ładnie się tak wyrażać do osób nieznanych.

3. https://www.the-sz.com/products/lacey/ - Prosz! ORGINALNA STRONA. Wystarczyło po googlować. Jak widać,nie ma strony ololo.

A tak po za tym, do kogo piszesz? Do kogoś na PW?

Regulamin ||1H

"należy do każdego rozmówcy odnosić się z szacunkiem, bez okazywania innym wyższości i bez zbędnej arogancji – nawet jeśli istnieją obiektywne fakty przemawiające za racją wypowiadającego się"

komentarz 24 czerwca 2018 przez Krzysiek_34 Mądrala (5,850 p.)
To było skierowane do osoby, która oddała głos w dół. Temat, który na wstępie otrzymuje minusa, to później jest ignorowany przez pozostałe osoby i są bardzo marne szanse, że ktokolwiek odpisze. Co do regulaminu, to nie mam ochoty nikomu tu czegoś podpowiadać, bo wyjdzie na to, że kogoś pouczam.

Mój temat dotyczył pobrania pliku z danego serwisu. Ten serwis podaje rozmiar i format danego pliku, więc nie zabrania jego pobrania. Korzystałem z programu typu freeware, więc jest legalny. Sporo osób pobiera różne rzeczy z youtuba i przepisy raczej tego nie zabraniają, ponieważ już dawno temu zablokowaliby taką możliwość.
1
komentarz 24 czerwca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (281,680 p.)
Nie zaobserwowałem osobiście zależności co do liczby głosów w dół do aktywności w temacie, powiedziałbym przeciwnie - jak są głosy, nawet w dół, to zachęca do zobaczenia bo może coś tam się dzieje albo jest coś ciekawego, jakaś akcja.

Nie masz nikogo pouczać, tylko dać sugestie. Gdzieś Cię u nas spotkała jakaś nieprzyjemność, ktoś z administracji Ci odpowiedział na jakąś sugestię że go pouczasz? Mam nadzieję ze nie, nie powinno tak być. Jeśli tak się stało, to chętnie poznam więcej szczegółów i może uda nam się to poprawić :)
komentarz 24 czerwca 2018 przez Krzysiek_34 Mądrala (5,850 p.)

Nie mam pojęcia za co otrzymałem 2 minusy, ale ok. Skoro uważasz, że głosy w dół zachęcają do zobaczenia tematu, to spoko. Zresztą nie ma sensu przejmować się tymi minusami.

Przecież regulamin to rzecz święta, bo porządek musi być.wink

komentarz 24 czerwca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (281,680 p.)
Też nie mam pojęcia za co je otrzymałeś, więc nie do mnie pytania - możesz (kulturalnie) zapytać w komentarzu bądź samym pytaniu, może ktoś wyjaśni, Jeśli nie podobają Ci się ogólnie głosy w dół to powiedz to wprost, np.: "według mnie głosy w dół są złe, bo ...., zmieniłbym to na ...." i już mamy jakiś konkret. Naciągasz moje słowa na swoje, napisałem że głosy ogólnie zachęcają, dodając "nawet w dół". Oczywiście, nie ma sensu przejmować się głosami, to tylko głosy. Ale jak coś możemy zrobić, zmienić, poprawić to warto to przemyśleć lub spróbować. Były np. sugestie dodania powodu do głosów w dół i sądzę, że to ciekawy pomysł, który moglibyśmy wprowadzić po szerszym omówieniu.

Ciągle próbuję się dowiedzieć co Ci się w tym regulaminie nie podoba, nie chcesz powiedzieć odwracając że to będzie pouczanie. Napisałem wyraźnie że regulamin sami przygotowywaliśmy, możemy zmieniać, potrzeba tylko wiedzieć co, to teraz mi piszesz że to rzecz święta. Cóż, nic więc nie mogę więcej zrobić, z mojej strony EOT bo do niczego dyskusja z takim Twoim podejściem nie doprowadzi.
komentarz 24 czerwca 2018 przez Krzysiek_34 Mądrala (5,850 p.)
Nie chce mi się szczegółowo analizować regulaminu tego forum. Niech regulamin pozostanie bez zmian, bo nie ma sensu przejmować się głosami w dół. Szkoda czasu na wchodzenie w konflikty z osobami na tym forum i tyle w temacie.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 296 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 529 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 201 wizyt

87,976 zapytań

136,557 odpowiedzi

304,510 komentarzy

58,337 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...