• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czyjeś dane logowania na moim Microsoft Edge czyli Paranormal Activity na Facebooku

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
610 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez renegatt Nowicjusz (150 p.)
Witam wszystkich. Dzisiaj siadam przed kompem, uruchamiam Microsoft Edge (Win 10) włączam fejsbuka a tam uzupełnione jakieś dane logowania i zapisane hasło. Klikam... i jestem na koncie gościa którego nie znam i który mieszka 300 km ode mnie i na hakera raczej nie wygląda. Z tego komputera korzystam wyłącznie ja. Nie chcę tutaj nic sugerować jak ta dziwna okoliczność powstała i wątpię żeby to była przyczyna ale z nietypowych akcji jakie ostatnio przeprowadzałem to zakup gry na Allegro żeby grać na koncie współdzielonym przez Microsoft Store.  Dodam, że nie jest to konto tego gościa od którego zakupiłem grę.  Może ktoś wyjaśnić tę schizę ?????

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Współdzielone konto na Microsoft?

Microsoft Edge będzie synchronizował dane, z innymi użytkownikami na współdzielonym koncie, więc jeśli ktoś z tego konta korzysta, spytaj czy to nie czasem jego.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 80 wizyt
pytanie zadane 2 lutego w Bezpieczeństwo, hacking przez Marcelixxxi Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 13,060 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Ziutek123 Nowicjusz (130 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...