• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co o tym myślicie?

Object Storage Arubacloud
–5 głosów
374 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Witam!

Zacząłem kolejne portfolio i dopiero zaczynam z nim jeszcze sporo pracy aby osiągnąć upragniony efekt ale chciałbym was spytać czy jestem na dobrej drodze, co o tym sądzicie itd.

http://projekt05.wex.pl/
komentarz 22 czerwca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Na razie ciężko ocenić, bo poza pokazującym się tekstem to za dużo tam nie ma. Wrzucaj raczej projekty bliższe ukończenia, wtedy można w pełni ocenić pracę i doradzić ewentualne zmiany
komentarz 22 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Wiem ale chodziło mi bardziej o to czy jestem na dobrej drodze

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2018 przez OdsetekGlupoty Pasjonat (15,360 p.)
wybrane 23 czerwca 2018 przez Layoutowiec
 
Najlepsza
Witam,

Jak na razie jest to pusta strona ze słabym wyglądem i po prostu nie ma co tutaj oceniać. Jeśli skończysz, albo chociaż jeszcze trochę nad tym popracujesz to wtedy będzie można ocenić. Po pierwsze nie wczytują się zdjęcia przez co naprawdę wygląda to jak puste tło, do tego po najechaniu na jakiś link, jego kolor zmienia się praktycznie w ten sam kolor co tło, więc ciężko się to czyta i nie najlepiej wygląda. Poza tym przy ciemnym backgroundzie ten żółty pasek z napisem "My latest works" aż razi w oczy. No ale wszystko ma swoje zalety. Tutaj akurat ładnie zrobione efekty pojawiania się i znikania napisów.
komentarz 22 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
A więc zdjęcia nie załadowały się bo nie mogły się wrzucić na hosting. A ten żółty pasek jest taki tylko dla mnie i jest tylko chwilowa żebym wiedział gdzie się kończy div (później oczywiście zmienię kolor) A efekt po najechaniu na zakładki jeszcze zmienię ale nie mam pojęcia na jaki kolor (może coś zaproponujesz). I dziękuję bo tak właściwie od  tego efektu zaczął się pomysł na layout
komentarz 22 czerwca 2018 przez OdsetekGlupoty Pasjonat (15,360 p.)
Ok, ale na przyszłość, to do oceny najlepiej wstawiaj prace gdzie nie ma żadnych takich "wskazówek" gdzie kończy się div, bo wygląda to serio źle i na pewno negatywnie wpływa na ocenę. Co do kolorku to proponuję #FF7777, który wg. mnie by bardzo ładnie pasował.

Jeszcze może dodam, że pasek z menu u góry mógłby być sticky :)
komentarz 22 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
A myślisz że jak trochę to jeszcze dopracuję to będzie spoko layout
komentarz 22 czerwca 2018 przez OdsetekGlupoty Pasjonat (15,360 p.)
Jak dopracujesz to Ci powiem :)
komentarz 22 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
No ok
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Nooo, ucz się cały czas, nie przestawaj tworzyć ;)
komentarz 22 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ale myślisz że jest źle? Oczywiście są jeszcze zdjęcia ale nie miałem czasu żeby je wrzucić na hosting
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2018 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)

Wytłumacz mi w jaki sposób doszedłeś do wniosku, ze  żółta stopka z białym tekstem będzie dobrym pomysłem laugh czekam

komentarz 22 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Jest ona tylko chwilowa abym wiedział gdzie dokładnie kończy się div tak że nie ma co się martwić bo ona będzie zmieniona na bardziej pasujący kolor

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 357 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2018 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 380 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez Śwież4k Bywalec (2,570 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 442 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2018 w Offtop przez niezalogowany

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...