• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wirus bardzo przeszkadza.

Object Storage Arubacloud
–3 głosów
202 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez PestoDeBesto Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 22 czerwca 2018 przez PestoDeBesto
Po pobraniu tego wirusa zamykają mi się wszystkie programy i zauważyłem, że mam 100% dysku i procesora używanych. Antywirus nie wykrywa zagrożenia
komentarz zamknięcia: Sam znalazłem rozwiązanie.
komentarz 22 czerwca 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Zadzwoń na policje i to zgłoś. Przyjadą i zamkną tego złego wirusa.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2018 przez 604kamper4 Nowicjusz (180 p.)
Spróbuj użyć innego antywirusa.
0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2018 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Malwarebyte+Ccleaner
1
komentarz 22 czerwca 2018 przez SoDoIt Obywatel (1,190 p.)
ew. adwcleaner

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 332 wizyt
+5 głosów
1 odpowiedź 461 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 244 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez jared Gaduła (3,600 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...