• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam ekipy do stworzenia gry [grafików, programistów, dźwiękowców]

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
1,176 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2018 w Nasze projekty przez NoneKC# Nowicjusz (160 p.)

Cześć,

Szukam ludzi którzy byliby zainteresowani stworzeniem gry od podstaw. Szukam grafików, programistów i dźwiękowców, którzy już znają się na swoim fachu lub dopiero się uczą. Pomysł na grę stworzymy razem, kiedy już zbierzemy grupę chętną do jej tworzenia. Kwestia wieku nie ma dla mnie znaczenia, znaczenie ma wiedza z danej dziedziny którą posiadacie. Założeniem projektu jest też nauka nowych rzeczy, więc jeśli czegoś w trakcie nie będziemy potrafili to się tego nauczymy laugh. Ja sam zajmuję się programowaniem, próbowałem tworzyć gry sam, ale niestety moje umiejętności dźwiękowe i graficzne pozostawiają wiele do życzenia.

Graficy - oczekuję umiejętności tworzenia projektów graficznych okien gry, umiejętność tworzenia grafik pixelowych, 2D ewentualnie modeli 3D.

Dźwiękowcy - oczekuję umiejętności doboru dźwięku do danych elementów gry oraz tworzenia podstawowych dźwięków.

Programiści - oczekuję znajomości języka C# do poziomu programowania sieciowego, umiejętność formatowania kodu oraz umiejętności stosowania przestrzeni nazw i stosowania odpowiednich nazw zmiennych, metod, klas itp.. Mile widziana znajomość środowiska Visual Studio i Unity 2D / 3D.

Osoby zainteresowane projektem proszę o kontakt:

Email: norbert.lubaszka@gmail.com

Liczę na Was!

1
komentarz 22 czerwca 2018 przez draghan VIP (106,230 p.)

umiejętność formatowania kodu

Od tego to akurat są odpowiednie narzędzia, żeby kod każdego członka zespołu był w repozytorium sformatowany jednakowo. :P

1
komentarz 22 czerwca 2018 przez NoneKC# Nowicjusz (160 p.)

To prawda są, ale wydaję mi się że umiejętność utrzymania porządku w kodzie przez programistę też ma duże znaczenie. Nawet jeśli nie będziesz mógł sobie z czymś poradzić i podeślesz swoją klasę / fragment kodu komuś innemu przed wypchnięciem go np. na githuba, który uporządkuje go za Ciebie i kod będzie wyglądał nie za ciekawie, to nikt go nie zrozumie. Komputer zrobi za Ciebie dużo ale podstawową estetykę trzeba zachować smiley

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2018 przez darekz08 Obywatel (1,550 p.)
edycja 30 czerwca 2018 przez darekz08
Super pomysł! Nadaję się na grafika. Gimp i umiejętność tworzenia grafiki wystarczy?
1
komentarz 30 czerwca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

Myślę, że narzędzie którego używasz nie ma znaczenia, jeśli pracujesz u siebie. Pewna osoba z forum napisała system w brainfucku, ale nie będę pisał która, ponieważ jak sama napisała "Nie będę przyznawać się do szaleństwa laugh"

komentarz 30 czerwca 2018 przez darekz08 Obywatel (1,550 p.)
Z tego co wiem systemy pisze się w assemblerze i jakimś języku typu c, c++... Ale jak kto woli :)
+1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2018 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Jeżeli chcesz mogę w jakiś sposób pomóc laugh Uczę się Unity od około miesiąca. Miałem styczność zarówno z 3D jak i 2D. Programować w C# umiem, natomiast tworzenie klas, przestrzeni nazw i dziedziczenia pamiętam jeszcze z nauki C++, także OOP podołam :)

Ja również dopiero się uczę i nie umiem tworzyć niesamowitych rzeczy, ale sądzę, że zespole można stworzyć naprawdę coś świetnego!

Pozdrawiam enlightened

0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2018 przez darekz08 Obywatel (1,550 p.)
Ta gra zostanie opublikowana?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 704 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 536 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Raschig Nowicjusz (130 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 427 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Jakub Struś Nowicjusz (140 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...