• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ECSpp - Biblioteka do zarządzania obiektami [C++]

+1 głos
64 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Paweł Głomski Obywatel (1,660 p.)

Podczas tworzenia swojego silnika do gier doszedłem do wniosku, że aby zorganizować wdrażanie nowych funkcjonalności, najlepiej będzie rozdzielić implementację każdego z nich na osobną bibliotekę (lub przynajmniej osobny projekt).

Tak więc mam przyjemność opublikować pierwszą funkcjonalność mojego silnika: zarządzanie obiektami i ich logiką przy użyciu ECSpp. Może się komuś przyda.

Jeśli ktoś zdecyduje się na używanie biblioteki, niech ma na uwadze to, że była ona testowana narazie tylko w jednym małym projekcie, więc na pewno znajdą się błędy, oraz braki w interfejsie (które mam nadzieję z waszą pomocą naprawić/uzupełnić).

Powiedzcie proszę, czy dokumentacja/przykłady są zrozumiałe i czy po ich przeczytaniu dalej macie jakieś niejasności, a także czy nie ma nigdzie błędów.

Co do kodu, jeśli komuś będzie się chciało to, zachęcam do zajrzenia. Jeśli macje jakieś rady, z chęcią ich wysłucham.

Pozdrawiam.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 52 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2018 w C i C++ przez Dynamic Bywalec (2,490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2016 w C i C++ przez bamboleo320 Początkujący (450 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

62,362 zapytań

108,495 odpowiedzi

226,499 komentarzy

35,443 pasjonatów

Przeglądających: 246
Pasjonatów: 11 Gości: 235

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...