• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena zestawu komputerowego za 3300zł

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
189 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez bimbrownik Mądrala (5,180 p.)

Cześć, złożyłem zestaw za 3300zł i zastanawiam się, czy wszystko będzie ze sobą dobrze współgrało i czy ewentualnie warto coś wymienić. Będę go używał głównie do tworzenia gier w Unity, programów użytkowych oraz do gier.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 czerwca 2018 przez Andrus Obywatel (1,920 p.)

Możesz zmienić budę na Genesis Titan 660 Plus jesli abrdziej Ci sie spodoba

+1 głos
odpowiedź 20 czerwca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
Lepiej zestaw na intel! grafa do zmian na 1060 6 GB!

https://www.x-kom.pl/lista/0z8od1ivt

Łap poprawiony zestawik :)
komentarz 20 czerwca 2018 przez bimbrownik Mądrala (5,180 p.)
Nie lepszy byłby do moich potrzeb Ryzen? Z tego co wiem to Intel służy głównie do gier, co nie jest moim priorytetem - bardziej zależy mi na Unity i ogólnie multitaskingu. Z kolei 1060 6GB jest trochę droższe, a ważna jest dla mnie też cena, z kolei dodatkowe 3GB nie zrobi aż tak wielkiej różnicy.
komentarz 21 czerwca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
No do programowanai tak :) ale to łap https://www.x-kom.pl/lista/c779gr83w lepszy ryzen i ssd
komentarz 21 czerwca 2018 przez bimbrownik Mądrala (5,180 p.)

Złożyłem ten sam zestaw, tylko na morele (tam montaż jest za złotówkę i wyjdzie trochę taniej xD), mógłbyś spojrzeć, czy wszystkie części są na pewno te same? Link tutaj.

komentarz 28 czerwca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)

No okej ale drożej xD w xkom jest kod kibicujemy-naszym i jeszcze masz 30 zł mniej 

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 232 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez BambaAnderosn Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 117 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 250 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...