• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PHP $_POST[]

0 głosów
100 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Piotr Szramowski Użytkownik (860 p.)
zmienione kategorie 18 czerwca 2018 przez Eryk Andrzejewski
Przesyłam formularz przez $_POST[] i wyswietla mi się obiekt [object][object].

Czy ma ktoś jakiś pomysł na to, jak zmienić obiekt na jakiś string?
komentarz 18 czerwca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,580 p.)
Prosiłbym o zmienienie kategorii z C++, na... właściwą i podanie większej ilości informacji.
komentarz 18 czerwca 2018 przez pablop76 Szeryf (90,850 p.)
$_POST[] to superglobalna zmienna a nie metoda
1
komentarz 18 czerwca 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (154,800 p.)

Co mogłem to poprawiłem. Ortografia i interpunkcja leżą i kwiczą. frown Słowo obiekt w języku polskim piszemy przez i, nie j.

Proszę rozwinąć nieco pytanie, bo aktualnie nie jest (dla mnie przynajmniej) wcale zrozumiałe. Bez kodu źródłowego, mimo szczerych chęci, też tutaj zbyt wiele nie zdziałamy.

Uzupełnij więc w miarę możliwości swoje pytanie. smiley

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 18 czerwca 2018 przez Ehlert Mędrzec (162,040 p.)

Nie wiem po której stronie masz obiekt, bo tego nie doprecyzowałeś. W js masz JSON.stringify, w php masz serialize, ale ja osobiście preferuję dla obiektów interfejs Serializable, tablicę asocjacyjną i json_encode/decode.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 195 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2017 w PHP, Symfony, Zend przez Ozzy Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 60 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia w PHP, Symfony, Zend przez zerakot Obywatel (1,550 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 155 wizyt
pytanie zadane 14 lutego 2016 w PHP, Symfony, Zend przez gab123 Mądrala (5,240 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

63,166 zapytań

109,404 odpowiedzi

228,554 komentarzy

42,681 pasjonatów

Przeglądających: 73
Pasjonatów: 7 Gości: 66

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...