• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy GTX 1080 Ti 11Gb będzie się nadawał do tego komputera?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
358 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez RaFaL244 Nowicjusz (200 p.)

Chcę kupić kartę graficzną GTX 1080 ti 11gb ale nie wiem czy będzie mi pasować/działać w komputerze, mam ten komputer [LINK] nic nie wymieniałem chcę kupić kartę graf. i chcę się dowiedzieć czy będzie mi działac w tym komputerze. 

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2018 przez oliwzcak12 Użytkownik (550 p.)
edycja 17 czerwca 2018 przez oliwzcak12

Nie wiem do czego ci potrzebna ta grafa skoro masz tam mało ramu i kiepski procesor ale co do tego czy wejdzie to musiał byś podać jaka dokładnie karta cie interesuje bo masz dosyć małego towera. Do tego przydała by się nazwa płyty głównej bo wnioskuje że jest jedną ze starszych po tym że przyjmuje tylko ram w standardzie DDR3. Dodatkowo musisz kupić zasilacz ale tu też jest kłopot bo nie wiem ile bierze twój aktualny "set" gtx 1080 ti 11g ma rekomendowany zasilacz 600w do tego trzeba doliczyć resztę technologi więc 700-800w powinno wystarczyć w zupełności. Tylko że wtedy musiał byś kupić też nowy tower bo nie zmieści ci się to w aktualnym. Krutko mówiąc kup najlepiej nowy komputer a ten sprzedaj bo nawet jak zrobisz wszystkie powyższe czynności to komputer dalej nie będzie demonem prędkości przez mało ramu i przestarzały procesor który będzie wręcz przeszkadzał karcie.laugh

komentarz 17 czerwca 2018 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
Zdecydowanie, 1080Ti i 2-rdzeniowy stary i3 to... bardzo ciekawe połączenie.
komentarz 17 czerwca 2018 przez oliwzcak12 Użytkownik (550 p.)

Odbieram to jako sarkazm bo otwarcie pisze że nie jest to najlepszy pomysł.

frown

 przestarzały procesor który będzie wręcz przeszkadzał karcie.

+1 głos
odpowiedź 17 czerwca 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)

Tak jak podpowiada  oliwzcak12. Jeśli stać Cię na tę grafikę (w jakiejkolwiek wersji) to lepiej na tym wyjdziesz jak kupisz całkiem nowego kompa - bazujący np. na GTX 1050ti, z dyskiem SSD itd.

0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
Nie ta grafa nie pasuje za słaby PC :/

Tylko 1050ti będzie okej Palit GeForce GTX 1050 Ti DUAL 4GB https://www.x-kom.pl/p/426410-karta-graficzna-nvidia-palit-geforce-gtx-1050-ti-dual-4gb-gddr5.html szybszej nie ma co
komentarz 18 czerwca 2018 przez RaFaL244 Nowicjusz (200 p.)
A jak bym kupił nową płytę główną bo w tym komputerze nie ma i nowy procesor, lepszy i później lepszą kartę graficzną?
komentarz 18 czerwca 2018 przez RaFaL244 Nowicjusz (200 p.)
Dało by się coś takiego?
komentarz 20 czerwca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)

No i tam nowy też trzeba

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 263 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez matizuu Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 396 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 372 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...