• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przeglądarka w terminalu - jaki język i biblioteki

0 głosów
61 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca w C i C++ przez evill Nowicjusz (180 p.)
Witam

Chcę stworzyć prostą przeglądarkę wyświetlającą kod HTML strony w terminalu. Docelowo program będzie przetwarzał dane ze strony. Problemem jest to że strony nie można odświeżać, ponieważ kod jest tworzony dynamicznie za pomocą PHP. Jaki język i bibliotekę wybrać, aby to zrealizować? Dotychczasowe przykłady jakie znalazłem działały na zasadzie jednorazowego pobierania kodu i odświeżania strony.

Pozdrawiam

Kamil
komentarz 14 czerwca przez j23 Maniak (67,300 p.)

Problemem jest to że strony nie można odświeżać, ponieważ kod jest tworzony dynamicznie za pomocą PHP.

WTF?! Rozwiń myśl.

komentarz 14 czerwca przez evill Nowicjusz (180 p.)

Źle to ująłem, chodzi mi o to że treść jest tworzona dynamicznie, po odświeżeniu zostanie zamieniona na inną

komentarz 14 czerwca przez j23 Maniak (67,300 p.)
A to jakiś problem, że treść strony się zmienia?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 czerwca przez evill Nowicjusz (180 p.)
Program ma zczytywać odpowiedzi z czatu, jeżeli strona zostanie odświeżona treść zniknie
komentarz 14 czerwca przez Arkadiusz Sikorski Dyskutant (9,440 p.)

Zawsze możesz zapisywać sobie pobraną treść czatu smiley

komentarz 14 czerwca przez evill Nowicjusz (180 p.)
Tak właśnie chciałem zrobić, "wyłuskać" treść z diva, ale nie wiem jak to zrobić nie odświeżając strony
komentarz 15 czerwca przez j23 Maniak (67,300 p.)
To może zamiast wydłubywać treść ze strony HTML, przeanalizuj jej kod i zobacz, w jaki sposób dodawane są nowe wiadomości (zapewne skrypty JS, AJAX itp.). Być może da się w prosty sposób bezpośrednio z serwera odbierać wiadomości.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 148 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 86 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

54,442 zapytań

98,326 odpowiedzi

202,258 komentarzy

26,743 pasjonatów

Przeglądających: 132
Pasjonatów: 3 Gości: 129

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...