• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana kodu źródłowego przez dowolnego użytkownika

0 głosów
37 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca w JavaScript, jQuery, AJAX przez Mimal9999 Nowicjusz (120 p.)
Witam, zastanawiałem się czy dało by się zrobić stronę, która umożliwia edycję samej siebie każdemu użytkownikowi. To znaczy, że jak któryś z użytkowników wejdzie na stronę pojawi się w jakimś miejscu pole tekstowe z kodem źródłowym strony którego można edytować, a po zakończeniu strona sama podmieniłaby kod na ten wpisany przez użytkownika. Da się coś takiego zrobić? Wiem, że to nie ma sensu jednaka nadal jestem ciekawy :D

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 czerwca przez Mariusz08 Nałogowiec (27,590 p.)
Da się; nie wiem czy w zwykłym JS (choć w node chyba jest to możliwe) o tyle można to zrobić prosto w PHP - user zapisuje wygląd strony do bazy i przy wyświetlaniu po prostu ta strona jest z niej pobierana.

Podobne pytania

–2 głosów
0 odpowiedzi 42 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 127 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez UltraSF Dyskutant (9,930 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 109 wizyt
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

51,027 zapytań

93,344 odpowiedzi

189,543 komentarzy

24,885 pasjonatów

Przeglądających: 287
Pasjonatów: 13 Gości: 274

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...