• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wrapbootstrap - anulowanie sprzedaży

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
212 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Witam!

Jestem coraz bliżej zaczęcia sprzedawania layoutów stron na wrapbootstrap. W miarę wszystko załatwione i pozostaje tylko to że nie chciałbym aby zarobki przekroczyły 1000zł miesięcznie i może ktoś wie czy jest taka opcja żeby np. wyłączyć produkt ze sprzedaży bądź coś w tym stylu. Ja szukałem (nawet pisałem na support) ale niczego się nie dowiedziałem.

Dzięki za poświęcony czas!
komentarz 13 czerwca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

 Ja szukałem (nawet pisałem na support) ale niczego się nie dowiedziałem.

Nie odpisali Ci z supportu? Nie umieli odpowiedzieć? Nie rozumiem. 

komentarz 13 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Pisałem  do nich nawet kilka wiadomości dotyczących także innych tematów ale nic nie dostałem
komentarz 13 czerwca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
No to bardzo dziwne jak na support... może pisałeś na zły adres?
3
komentarz 13 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
często tworzyleś posty o tym layoucie, a tak z ciekawości pokażesz jak on wygląda np. na jpg (czyli takiej zajawce jaka będzie m.in. na wrapie) ?
komentarz 13 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
@Mariusz08 Tam jest kategoria support przy której raczej trzeba podać swój adres więc wydaje mi się że tak średnio mogłem zrobić coś źle

 

@Tomek Sochacki więc to jest dość skomplikowane ponieważ od początków tych postów miałem wiele projektów aktualnie siedzę nad tym czego się nauczyłem podczas siedzenia przy wcześniejszych projektach
1
komentarz 13 czerwca 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

@Layoutowiec,
skoro nie ma informacji zwrotnej od supportu to jakiś kiepski ten serwis...
Mi się wydaje, że skoro można dodać produkt, to i można go potem usunąć :) Tylko trochę głupio będzie to wyglądało, aby robić tak co miesiąc.
Jak już założysz sobie tam konto to będziesz miał dostępne wszystkie opcje i sam zobaczysz co i jak.

komentarz 13 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
@shotokan

A znasz może jakieś lepsze serwisy do sprzedawania layoutów?
1
komentarz 13 czerwca 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Jak dobrze pamiętam to już ten temat wałkowałeś na tym forum.
A to co pisałem, to było trochę ironii. Wrapbootstrap wygląda na solidny serwis, to że nie odpisują to nie znaczy, że jest kiepski, może mają aż tyle roboty, że trzeba trochę poczekać. Nie zawsze otrzymasz odpowiedź po kilku minutach :)
komentarz 13 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
na tej stronie jest sporo fajnych layoutow do crm, a nawet niedawno znalazlem fajny styl dla portalu informacyjnego, a Ty jakiego typu szablon robisz?

Widziałem też że niektóre szablony były dostępne na kilka technologii np. angular itp. więc może też o tym pomyśl jak masz faktycznie jakiś ciekawy pomysł.
komentarz 13 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
@shotokan Czekam już od kilku tygodni i pisałem kilka razy

@Tomek Sochacki robię wzór na portfolio i pomyśl na nie myślę że jest dość fajny

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 255 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 230 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...