• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona internetowa sklepu - Jaki koszt wykonania?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
1,049 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Witam wszystkich!

Wczoraj dzwonił do mnie kumpel z zapytaniem, czy nie wykonałbym dla jego dziewczyny strony internetowej. Chciałaby ona założyć sklep z sukniami ślubnymi i do tego chciałaby zaistnieć w internecie. Moje pytanie brzmi: ile powinienem "skasować" za wykonanie takiej strony? Mają się na niej znajdować opisy sukien, cena, kontakt i tego typu rzeczy. Nie jestem początkującym webmasterem, bo swoją przygodę z tworzeniem stron zacząłem już jakiś czas temu, lecz nigdy nie miałem okazji wykonać jakiegoś komercyjnego projektu. Umiem HTML, CSS, JS i jQuery oraz pracowałem na Wordpressie. Oczywiście każdego z tych języków nadal się uczę, lecz jestem już daleko za byciem początkującym. Moje umiejętności pozwalają na stworzenie ładnej, przejrzystej, funkcjonalnej i co najważniejsze responsywnej strony internetowej. Czekam na odpowiedzi!

Pozdrawiam! :)

 

PS. Jeśli temat w złym dziale, to bardzo proszę moderatorów o przeniesienie.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2018 przez Absum Bywalec (2,640 p.)
3
komentarz 13 czerwca 2018 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

Nie no, to jest tak bardzo wiarygodny artykuł…

Cena CMSu powinna mieścić się w zakresie od 3000 do 6000 złotych […] Jeśli Twój budżet nie jest tak wysoki, możesz założyć witrynę samodzielnie przy pomocy naszego szczegółowego poradnika krok-po-kroku, co kosztuje łącznie 400zł

W Internecie mnóstwo jest ofert zrobienia witryny za 50 - 1000zł. Możesz być pewien, że taki wykonawca to amator, a jego dzieło będzie nadawało się do kosza. 

Nie powinieneś także przepłacać. Oferty stworzenia stron powyżej limitów, które podaliśmy, są zdecydowanie przesadzone. Nie otrzymasz za to żadnej dodatkowej jakości. 

Marketingowy bełkot. 

komentarz 13 czerwca 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
zgodzę się " możesz zapłacić XXXXXXXX" ale u nas będzie taniej :D
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Na shoperze i skasuj 2 koła ;)
0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2018 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
do ~1000zł strona, ale jeszce intergacja płatnosci i inne bajery czyli kolejne 500-1000zł
komentarz 14 czerwca 2018 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
edycja 14 czerwca 2018 przez Dawid_Predecki
Myślałem żeby wykorzystać tutaj CMS PrestaShop i zrobic własny motyw plus oczywiście jakieś wtyczki i umieszczenie strony na serwerze. Cena 500-600 zł będzie ok?
komentarz 18 czerwca 2018 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
temat zawsze tena sam - na ile wyceniasz swoja wiedzę (ile czasu zajeło ci jej zdobycie?) i na jakim poziomie jest klienta (ile mu zajeło by to?). Ja za 500-600zł nie rusze nawet tego bo piałem wyzej jak u mnie to wyglada i wiem ile czasu jest siedzeinia przy tym wszystkim
0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2018 przez Neronys Bywalec (2,090 p.)
Wiadomo, że każdy chce jak najtaniej, ale nie obniżajmy cen i nie róbmy za darmo.

Programiści dobrze zarabiają, jak wszyscy będziemy robić stronki za 200 zł a webapki za 500 to za jakiś czas nic z dobrze płatnego IT nie zostanie.
komentarz 14 czerwca 2018 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Czyli za taką stronę wykonaną na PrestaShop (oczywiście z własnym motywem + instalacja i konfiguracja wtyczek oraz ogarnięcie hostingu) ile powinienem żądać ?
1
komentarz 14 czerwca 2018 przez Neronys Bywalec (2,090 p.)
najfajniej dogadać się od godziny pracy przy projekcie, wtedy będzie sprawiedliwie. Chyba, że dopiero zaczynasz i może Ci to zająć dużo czasu. No i czy koniecznie musi to być presta która jest płatna. Woocomerce też bardzo fajnie sobie radzi a jest darmowy. Myślę, że jak weźmiesz 1200 to nie powinien się obrazic. A od godziny np 150zł

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 245 wizyt
pytanie zadane 23 września 2018 w HTML i CSS przez Michał Romańczyk Początkujący (430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 474 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 757 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2018 w Java przez Szost Nowicjusz (140 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...