• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd certyfikatu na serwerze.

0 głosów
66 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez kubekszklany Obywatel (1,710 p.)

Witam. Posiadam VPS z zainstalowanym apache, php, mysql, phpmyadmin itd. Zainstalowałem serwer poczty i gdy próbuję się zalogować otrzymuję błąd. W panelu administratora mam wiadomość:

VPS jest z nazwa.pl, SSL z let's encrypt, a klient poczty to RainLoop. To nie jest jedyne miejsce gdzie widzę ten błąd, ale niestety nie pamiętam już gdzie był, ostatnio chyba przy kopiowaniu plików przez WinSCP. szklanykubek.nazwa.pl to domena którą dostałem kupując VPS i nie wiem gdzie może być zapisana, bo starałem się wszędzie zmienić, np. w /etc/hostname ustawiłem mojadomena.pl. 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 72 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Grubens Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 98 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 94 wizyt
pytanie zadane 5 lutego w HTML i CSS przez Helio Dor Nowicjusz (230 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

63,304 zapytań

109,562 odpowiedzi

228,869 komentarzy

43,888 pasjonatów

Przeglądających: 76
Pasjonatów: 13 Gości: 63

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...