• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PHP maile stylowane

0 głosów
68 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez kacperl95 Obywatel (1,890 p.)
Cześć,

chciałbym swoją stroną rozsyłać maile w ładnej postaci. Wiem jak wysyłać maile z poziomu PHP, wiem też jak robić ładne maile opierające się na znacznikach HTML. Tylko nie wiem jak wysyłać takie maile przez PHP, aby do użytkownika nie przyszła wiadomość z kodem HTML. Ma ktoś jakieś fajne artykuły/poradniki na ten temat?

Pozdrawiam!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,500 p.)
Bez kodu HTML? Kod HTML jest jawny, nie ma zbytnio szans żeby go ukryć, chyba, że przekonwertujesz HTML do JPG / PDF i będziesz tak wysyłać maile, ale nie polecam, maile mogę trafić do spamu.
komentarz 12 czerwca 2018 przez Ehlert Mędrzec (166,360 p.)

nie przyszła wiadomość z kodem HTML. 

Autorowi chodziło raczej o wiadomość że złym Content-typem przez co widoczny był HTML, a nie przeparsowany na dokument. 

komentarz 12 czerwca 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,500 p.)
Nie wiem, może i tak, pytanie jest dość dziwnie napisane, więc miałem wątpliwości :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 188 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2017 w Offtop przez wxa123 Użytkownik (680 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 365 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2017 w Offtop przez xdmik23 Bywalec (2,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 98 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Sinnley Stary wyjadacz (12,760 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

65,753 zapytań

112,389 odpowiedzi

237,304 komentarzy

46,699 pasjonatów

Przeglądających: 254
Pasjonatów: 17 Gości: 237

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...