• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed W PuTTY nie można wpisać hasła.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,280 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez User007 Bywalec (2,400 p.)
zamknięte 10 czerwca 2018 przez User007
Witam.

Chciałem z Windowsa uzyskać dostęp do shh servera. Zainstalowałem program PuTTY, wpisałem dane serwera, kliknąłem przycisk "Open", pojawiło się okno konsoli z poleceniem wpisania hasła i tu pojawił się problem.

Niby linia do wpisania hasła jest ale jak próbuję wpisać cokolwiek to nic się w tej linii nie pojawia. Natomiast jak nacisnę "enter" to konsola reaguje i pojawia się napis "Access denied ".

Czy tak ma być że nie widać co się wpisuje? Czy to może jakiś błąd?

Znacie może jakiś inny sposób na dostęp do SSH? Bo bez dostępu, to composera chyba nie zainstaluje jak również żadnych komend nie wykonam.

Dziękuję.
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany
komentarz 9 czerwca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

Czy tak ma być że nie widać co się wpisuje?

Po prostu dbanie o bezpieczeństwo - ukrycie hasła. 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2018 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
wybrane 10 czerwca 2018 przez User007
 
Najlepsza
Witam,

Tak jest, wpisuj normalnie chociaż nic nie widać i naciśnij "Enter"
komentarz 9 czerwca 2018 przez User007 Bywalec (2,400 p.)
Wpisywałem i dalej komunikat był ten sam.

Czy komunikat "Access denied" pojawia się przy niepoprawnym haśle? Czy może oznacza coś innego a nie złe hasło?
komentarz 9 czerwca 2018 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
A wprowadziłeś dobry adres ip?

I dobrą nazwę użytkownika do którego chcesz się zalogować?
komentarz 9 czerwca 2018 przez User007 Bywalec (2,400 p.)
OK. Sprawa rozwiązana. Napisałem do supportu i to gdzieś po ich stronie był problem. Teraz już działa.

Dzięki za pomoc.
komentarz 9 czerwca 2018 przez Wonderpol Gaduła (3,730 p.)
Jak rozwiązałeś to zamknij posta :P

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 566 wizyt
pytanie zadane 15 września 2016 w SQL, bazy danych przez recab Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 971 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2017 w Offtop przez chmod96 Obywatel (1,380 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 71 wizyt
pytanie zadane 11 września 2023 w Sieci komputerowe, internet przez lkd3n Nowicjusz (120 p.)

92,543 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,500 komentarzy

61,929 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...