• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

IntelIJ system nie widzi projektu i nie pozwala stworzyć klasy.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
217 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez blofeld Użytkownik (700 p.)
Hej.

Że się tak wyrażę to zgubiłem projekt, tak wiem, że to brzmi głupio.

Nie mam pojęcia jak to zrobiłem, w każdym razie nie podstawia mi się wśród projektów w opcji File -> Open Recent ->

Z kolei system widzi go gdy wybieram przez wersję czystego Open, ale gdy go wybiorę system nie widzi jego klas i uniemożliwia stworzenie nowej ! Wyczytałem w sieci że musiałem skasować adres ale nie ma odpowiedzi jak to odkręcić. Pomocy !!! :-)
komentarz 8 czerwca 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Nie wiem czy to pomoże ale próbowałeś punkt przywracania systemu?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Yyy. Tak duzo masz ustawien w tym projekcie? Nie prosciej usunac zrobic nowy i dodac zrodla. Mozesz tez sprobowac stworzyc nowy projekt z istniejacych plikow.
komentarz 8 czerwca 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
I fajnie by bylo jakbys wrzucił ten komunikat, to by sie s neta wklepalo i moze bysmy cos znalezli
komentarz 9 czerwca 2018 przez blofeld Użytkownik (700 p.)
Tzn zrobiłem trochę inaczej.

Wrzuciłem klasy na Git'a a potem stworzyłem nowy projekt od zera i je po wklejałem.

Tu nie ma wielkiego halo, bo ja się uczę dopiero i to nie są jakieś mega ważne pliki przy czym chodziło mi o sam fakt, że coś takiego ma miejsce.

Tam nie ma jakiegoś komunikatu, po prostu nie ma jak dostać się do projektu samego w sobie. Przy czym tak jak pisałem to nie jest nic mega ważnego chodzi mi tutaj też o swojego rodzaju naukę jak sobie z taki rzeczami radzić :-)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 258 wizyt
pytanie zadane 9 września 2022 w Java przez Hubert731 Obywatel (1,650 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 478 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 218 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2016 w Android, Swift, Symbian przez matir85 Bywalec (2,410 p.)

92,563 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,596 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...