• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie moge włączyć telefonu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
118 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2018 w Urządzenia mobilne przez Zawisza czarny Obywatel (1,690 p.)
Motorola g3, ładowarka działa dobrze bo ładowałem nią powerbanka, telefon ładowałem przez całą noc i nie chce sie uruchomic, próbowałem i powerbankiem i do laptopa podłączałem i nic, telefon miał około 20% baterii.

Grałem sobie w clash royale wcześniej i wieży nie było widać chociaż byc powinna a potem tak jakby pokazywało mi tą samą godzinę przez dłuższy czas,tak mi się wydaje. Potem odłożyłem telefon i już uruchomic nie mogę.

I mam jeszcze jedno pytanie ile wynosi wymiana baterii i czy za samo sprawdzenie coś w sklepie naprawczym zapłacę, czy oni mi powiedzą że naprawa będzie droga czy naprawią i powiedzą płać, tak maksymalnie mogę wydać do 100zł, bo ten telefon raczej jest już wart poniżej 300zł. Telefon jest po gwarancji i był kupiony nowy, wcześniej nie było żadnych problemów

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2018 przez coloraps Bywalec (2,220 p.)
Witam,

Znany problem z Motorolą ;)

Tu masz opis zrób twardy reset może pomoże

https://www.ifixit.com/Wiki/Motorola_Moto_G_3rd_Generation_Troubleshooting
komentarz 6 czerwca 2018 przez coloraps Bywalec (2,220 p.)

PS.

Forced Restart

If the device is unresponsive or frozen, displays a blank or black screen, or will not respond when the power button is pressed, perform a forced restart.

Press and hold the Power and Volume Up buttons for 10-20 seconds. The device will restart and go through the boot-up sequence.

Note: The forced restart does not delete any data stored on the phone.  

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 234 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
–2 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt
pytanie zadane 26 września 2018 w C i C++ przez poster225 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 18 września 2018 w Sprzęt komputerowy przez lajpad14 Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...