• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Predo - kanał z poradnikami o tematyce informatycznej

VPS Starter Arubacloud
+9 głosów
422 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2018 w Nasze poradniki przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)

Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym Wam tutaj przedstawić mój kanał na YouTube, który tworzę już od jakiegoś czasu i na który wrzucam wszelkiej maści filmy związane z informatyką (głównie poradniki). Kanał ma za zadanie przekazywać elementarną oraz bardziej zaawansowaną wiedzę z zakresu systemów Windows, Linux oraz Android. Na chwilę obecną filmy są z napisami, lecz bardzo się staram, aby w sposób zrozumiały i jak najbardziej czytelny przekazywały informację na omawiany temat. Jakoś w sierpniu zaczną pojawiać się filmy z moim komentarzem. Serdecznie zapraszam do zajrzenia na mój kanał jak również do konstruktywnej krytyki i (jeśli komuś się spodoba) do napisania swoich propozycji co jeszcze mógłbym pokazać na filmach.

Pozdrawiam serdecznie, Dawid Predecki! :)

Link do kanału poniżej:

Predo

PS. Jeśli temat jest w złej kategorii, to bardzo proszę Administratorów o przeniesienie do odpowiedniego działu.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 czerwca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Dam like, bo każdy post który ma na celu rozwój osobisty, lub też naukę innych zawsze jest bardzo wartościowy. Informacje na filmach są przekazywane jasno, muzyka nie odciąga od contentu, tytuły nie są click-baitami, tylko przekazują jasno to co prezentujesz na odcinku. Według mnie jest dobrze.
komentarz 5 czerwca 2018 przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
Dziękuję bardzo za opinię! :)
0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2018 przez D7470 Gaduła (4,960 p.)
Naprawdę fajnie to wygląda, wszystko przedstawione jasno i czytelnie, aż jestem zdziwiony ilościom subskrybentów (stanowczo za mało).

Też tworzę kanał na YT (https://www.youtube.com/c/PLTutorsTV) i też miałem podobny problem. Patrząc na twój kanał przypominają mi się początki mojego (tworzysz poradniki, tekstowe zamiast mówionych i widzę, że starasz się trzymać jak najkrótsze)

Jeżeli chodzi o krytykę to pomyślałbym nad jakimś lepszym intrem. Myślę również, że powinieneś zastanowić się nad lekkim wydłużeniem odcinków, u mnie najlepszy rezultat dały filmy w okolicach 1:30-5:00, nie dłuższe bo później zaczynają nudzić.

Ogólnie bardzo fajny kanał i oczywiście leci subik ;)

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 566 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2018 w Nasze poradniki przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)
+5 głosów
5 odpowiedzi 577 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
+7 głosów
4 odpowiedzi 2,328 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2016 w Offtop przez Achym1811 Początkujący (390 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...