• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekt bazy danych Oracle

0 głosów
70 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2018 w SQL, bazy danych przez barteku12 Obywatel (1,150 p.)
Witam! Mam wykonać projekt bazy danych postanowionej w Oracle w dowolnym języku. Całość ma się wykonywać od strony bazy danych. Myślałem o napoisaniu tej bazy w PHP. Macie dla mnie jakieś wskazówki, porady?
komentarz 4 czerwca 2018 przez coloraps Bywalec (2,240 p.)
Postaram się ogarnąć co napisałeś :

Oracle to Serwer baz danych ;w php jej nie piszesz ponieważ jest już napisana w C ;)
Chodzi tobie pewnie o Stworzenie bazy danych w Oracle (proponuje 11 Express)
Następnie poczytaj o połączeniach php do Oracle oraz zapytanie SQL i jezyk PL/SQL.
Na serwerze Oracle stworzysz tabelki widoki itd. , w PHP oraz HTML JS itd stworzysz stronę
Opisz proszę dokładnie problem który cie nurtuje .

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2018 w SQL, bazy danych przez amator1 Początkujący (470 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 39 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 262 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2016 w SQL, bazy danych przez maly93 Użytkownik (640 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

62,438 zapytań

108,589 odpowiedzi

226,699 komentarzy

36,003 pasjonatów

Przeglądających: 72
Pasjonatów: 9 Gości: 63

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...