• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

WebDeveloper czy nie za późno?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
546 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez betman Bywalec (2,630 p.)
Witam,

skończyłem w tym roku technikum informatyczne, zdawałem maturę, zdałem egzaminy zawodowe oraz wybieram się na studia. Bardzo zainteresowało mnie tworzenie stron internetowych zarówno na poziomie Front-endu i Back-endu. Niestety moja wiedza w tym zakresie jest dość mała cały czas staram się codziennie zdobywać nową wiedzę. Znam jedynie podstawy HTML5, CSS, Javascripta, Jquery i Bootstrapa. W wymaganiach na junior developera jest tego znacznie więcej np. React, Vue, PHP, Node.js itp. Stworzyłem już swoje portfolio mam kilka małych projektów i layoutów opublikowanych na githubie. Co dalej robić aby po studiach zdobyć gdzieś jakąś pierwszą pracę na tym stanowisku?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 3 czerwca 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Najlepiej załapać się na staż.
komentarz 3 czerwca 2018 przez betman Bywalec (2,630 p.)
W te wakacje idę na płatny staż organizowany z unii ale staż odbywać będę w firmie gdzie trzeba będzie zrobić format komputera, zająć się bazą danych czy wykrywać błędy w programach. Nie ma w moim mieście firm ściśle związanych z webdevem :/
komentarz 3 czerwca 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Jakie miasto?
+1 głos
odpowiedź 3 czerwca 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Napisz prosty serwis nie będzie zamówień za pomocą Express.js + twój wybrany framework z oraz SCSS bądż jakąś bibliotekę komponentów np: BootstrapUI . Postaraj się sam konfigurować maszynę :).

Webdeveloper to szerokie pojęcie.

Plus, zarzuć linka do gita.
+1 głos
odpowiedź 3 czerwca 2018 przez ForeverFriendzone Dyskutant (7,520 p.)
jeżeli chodzi o programowanie to nigdy nie jest za późno żeby zacząć działać w tym kierunku- to nie dziewczyna która ci się podoba i którą ktoś może ci ją sprzątnąć sprzed nosa :)

https://nofluffjobs.com/ tutaj masz różne oferty dla programistów, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, przejrzyj.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 3,957 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez dewe Gaduła (4,300 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 510 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2017 w Offtop przez SatanSerdusko Początkujący (250 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 811 wizyt

92,551 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...