• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Słuchawki wokółuszne 2018

Object Storage Arubacloud
0 głosów
217 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Planuję kupić słuchawki wokółuszne. Wcześniej miałem PIONEER SE-M531. Były idealne, cały dzień mogłem mieć ubrane a uszy wogóle nie bolały, niestety po pewnym czasie użytkowania się złamały i muszę kupić nowe.

 

Posiada ktoś jakieś fajne wokółuszne słuchawki, które by polecił? Dla mnie najważniejszym aspektem jest wygoda użytkowania, bo od słuchania muzyki mam głośniki.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2018 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Na przykład studyjne.

Edit: a polecić mogę SRH440, bo używam je na co dzień...

M.

komentarz 2 czerwca 2018 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Nie wiem czy jest sens wydawać prawie trzy stówy, Jak już pisałem liczy się tylko wygoda, jeżeli będą jakieś wygodne z przeciętnym dźwiękiem za 50 zł to byłyby idealne.

 

Jednak nie ma co kupować w ciemno, będę musiał pojechać do sklepu i przetestować różne.
komentarz 2 czerwca 2018 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Są i tańsze, np. Sennheiser HD 201. Ale faktycznie najlepiej pojechać do sklepu.

M.

0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
komentarz 10 czerwca 2018 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Niestety byłem w sklepie audiowizualnym(zrobiłem błąd idąc tam, bo zbyt profesjonalne miejsce jak na moje potrzeby). Goście którzy tam sprzedawali jakimś cudem przekonali mnie do kupienia słuchawek KOSS R/90 za 280zł. Btw. wszystkie mieli bardzo drogie do 200 zł tylko jeden model.

 

Fakt, że są BARDZO wygodne, ale minus mają, że mam wrażenie, że w starych PIONEER SE-M531 lepiej mi się słuchało. Może to dlatego, że głośniki w KOSS są dosyć daleko oddalone od uszu i nie słychać tak pełnie dźwięków. Mam wrażenie, że wszystkie dźwięki są trochę "uśrednione". Zainstalowałem FxSound Enhancer, pomógł sporo, ale muszę zmieniać opcje zależnie od tego co słucham żeby dobrze grały.

 

Co o tym sądzisz?
komentarz 12 czerwca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
Koss ma fajne słuchawy

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 60 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Kamil14 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 506 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 131 wizyt

92,551 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...