• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólny projekt

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
316 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Pico Obywatel (1,330 p.)
Witam, wstawiam to ogłoszenie ponownie, tylko w innym dziale, ponieważ ktoś polecił mi to wrzucić tutaj, a więc, wpadł mi do głowy pewien pomysł jednak nie jestem w stanie zrealizować go samemu, tak aby zadowolił końcowego odbiorcę. Konkretnie to chodzi o stronę, gdzie gracze będą mogli znaleźć kogoś do wspólnej gry, lub w przypadku mmorpg np. gildię, w zamyśle jest również dodanie chatu ogólnego dla każdej gry. Gdy strona zyska na popularności, planowana jest również aplikacja na komputery z systemem Windows a może nawet Android oraz IOS.

Szukam kogoś kto uwielbia gry tak jak ja i zna się na front-endzie, gdyż nie jest to moja mocna strona. Ja od siebie mogę zaoferować znajomość PHP z użyciem Laravela 5.5 oraz umiejętność pracy z gitem.

Cały projekt jest non-profit, a jedyne możliwe zyski to donate. Proszę o brak krytyki w stylu "nikt nie będzie robił za darmo" bo ma być to projekt tworzony z pasji a nie dla pieniędzy, dlatego też tworzymy to kiedy mamy na to czas, w końcu nie musimy zdążyć w terminie ;)
komentarz 2 czerwca 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Już takie coś powstaje, niedawno widziałem informacje o tym i jest to całkiem spory projekt:

www.wykop.pl/link/4291801/imlfg-org-platforma-dla-graczy-ktorzy-szukaja-partnera-do-gry/

imlfg.org

komentarz 2 czerwca 2018 przez Pico Obywatel (1,330 p.)
Hmm pomysł do pewnego stopnia podobny jednak nie do końca. To co ja chcę stworzyć to nie pokoje, w których ludzie ze sobą piszą, mi chodzi o możliwość poszukiwania gildii oraz ludzi do gry. Poszukiwanie kogoś do wspólnej gry opiera się na zasadzie, ktoś wystawia ogłoszenie, podaje wymagania oraz swój nick z gry, a osoby chętne go dodają. Co do gildii to sprawa w miarę podobna bo gildia wystawia ogłoszenie z wymaganiami i czym tam zechce, a osoba spełniająca je może wysłać zgłoszenie ze swoim nickiem, gildia może zaakceptować lub odrzucić takowe zgłoszenie. Więc zamysł podobny, jednak celujemy w inne aspekty.
komentarz 2 czerwca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
No spoko. Pomysł fajny, ale czy uwzględniliście to, że w jednej grze gracz ma swoje ID, w innej nick w trzeciej jeszcze coś innego? Jak będą wyglądały zgłoszenia do tych gildii/gier? Czy będzie obsługiwane X gier i do każdej inny formularz, czy będzie to po prostu plain-text gdzie osoba zgłaszająca się będzie mogła wpisać co jej się żywnie podoba?
komentarz 2 czerwca 2018 przez Pico Obywatel (1,330 p.)
Uwzgledniam opcję że gracz może mieć inny nick w każdej grze, a może mieć nawet kilka postaci jeśli chodzi o mmo, więc przy każdym zgłoszeniu będzie podwał nick. W zależności od gier niektóre elementy formularza będą mogły się różnić, no chyba że nie będzie to tego wymagało.
komentarz 2 czerwca 2018 przez lapacz.kornel Mądrala (6,930 p.)
A  jak planujesz aplikację? Backend jako JSON API czy odpowiada też za widok?
komentarz 2 czerwca 2018 przez Pico Obywatel (1,330 p.)
Backend to backend a jeśli chodzi o widok to właśnie poszukukę kogoś kto się zajmie frontendem bo ja nie mam do tego talentu a wtedy mogę się dostosować np pod Reacta i td.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 276 wizyt
+2 głosów
0 odpowiedzi 258 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 198 wizyt
pytanie zadane 9 października 2019 w Nasze projekty przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,640 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...