• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca z GIT-em

0 głosów
149 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Witam forumowiczów!

Mam dzisiaj do was pytanko a mianowicie czy podczas pracy w zespole firmy narzucają np. prace na githubie czy można używać np. gitlaba, a jeżeli trzeba korzystać z githuba to dostaje się licencje na prywatne projekty czy trzeba samemu ją wykupić

Dzięki za poświęcony czas i sorry za fatyge

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2018 przez RafalS VIP (122,860 p.)
Github i gitlab to narzędzia do pracy wielu programistów nad jednym kodem. Zakładając, że nie będziesz pierwszą osobą w tym zespole to repozytorium będzie już wybrane przed Twoim przyjściem. Nie masz zatem wyboru - korzystasz z tego z czego korzysta Twój zespół.
komentarz 1 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ok a np. jeżeli korzystają z githuba to dostaję kod na wersje premium od firmy czy sam muszę go kupić
1
komentarz 1 czerwca 2018 przez RafalS VIP (122,860 p.)
Nie wiem czy istnieją takie firmy, które wymagają, żeby pracownik z własnej kieszeni kupował licencje na technologie bez których nie może pracować :D Nonsens, jak odmówisz, bo Cię nie stać to co? Zwalniają Cię?

W sumie nie wiem czy to w ogóle jest legalne :P

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 249 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2015 w C i C++ przez Slasheruus Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 284 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w JavaScript przez xnerwo Gaduła (3,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 74 wizyt

88,699 zapytań

137,306 odpowiedzi

306,724 komentarzy

58,890 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...