• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Potrzebny chętny do zmiany frontendu pluginu na naszym forum

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
1,012 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2018 w Sprawy forum przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Piszę tylko informacyjnie tego posta - może wystarczy, żeby kogoś z Was zainteresować.

Pracujemy nad rozwojem forum - co jakiś czas wchodzą niepostrzeżenie coraz to ciekawsze nowinki i zmiany na forum (na przykład pojawił się box "porady nie od parady", czy też poprawialiśmy działanie strony głównej tak, aby nie potrzebowała odświeżania).

Aktualnie jedną z największych zmian jest plugin rozwijający funkcjonalność raportowania, czy też flagowania postów. Poza zaznaczeniem raportu będziecie mogli wysłać informację moderatorowi/adminowi o tym z jakiego powodu uważacie, że dany post jest godny uwagi.

Od strony backendu - większość pracy jest wykonana. Jednak frontend ewidentnie kuleje.
Jeśli ktoś miałby chęć, czas i dobre serce, mógłby spróbować doprowadzić ten plugin to stanu przynajmniej pasującego do stylistyki tego forum.

Link do pluginu:

https://github.com/CodersCommunity/forum.pasja-informatyki.local/tree/report-reason-plugin/forum/qa-plugin/report-reason

Cały projekt jest tu:

https://github.com/CodersCommunity/forum.pasja-informatyki.local/tree/report-reason-plugin

Wraz z instrukcją instalacji na lokalnej maszynie. Branch, który zawiera ten plugin to 'report-reason-plugin'.

Przypominam - ten post jest jedynie informacyjny i wyraża cichą nadzieję, że komuś się zachce wspomóc forum w rozwoju.
komentarz 1 czerwca 2018 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Trzeba ostylować konkretnie tylko to okienko, czy jeszcze coś?

https://imgur.com/a/SWBzxHI
komentarz 1 czerwca 2018 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Tylko to okienko :) jest aktualnie brzydkie jak noc :)

Aktualnie trochę inaczej chyba wygląda
komentarz 1 czerwca 2018 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Jakieś konkretne wymagania, czy ma się po prostu "wpasować w motyw Forum"?
3
komentarz 1 czerwca 2018 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Heh, żadnych poza tym, co napisałeś :D będziesz mieć dozgonną wdzięczność forumowiczów i na pewno moją jeśli się zdecydujesz :)

 

A, no i to nie jest nic wiążącego - jeśli nagle Ci się odechce, to nie ma problemu jak coś :)
2
komentarz 1 czerwca 2018 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Pozwolę się zainspirować stylem, który zrobiłem dla podglądu posta - skoro nikt nie zgłaszał, że jest brzydki, to chyba się nada. :)

2 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2018 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)

Nie bądźcie źli laughwink

 

4
komentarz 1 czerwca 2018 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Czemu na obrazku nie ma piniędzy? :P
14
komentarz 1 czerwca 2018 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
Jak wysyłałem obrazek, to jeszcze były :/
+5 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2018 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Skoro już temat nowego ficzera został poruszony, to proszę o opinie, czy podoba się taki wygląd okienka do określenia powodu zgłoszenia, czy coś poprawić:

https://imgur.com/a/j7fHpHE
komentarz 2 czerwca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Mi się podoba. Ten napis "pulsuje" tak powolno czy szybko rozpraszając uwagę użytkownika?
komentarz 2 czerwca 2018 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Czas animacji to 2 sekundy - moim zdaniem nie jest irytująco, zwłaszcza że obramowanie jest cienkie. Chociaż, jeśli pomysł z pulsowaniem się nie przyjmie, to nie ma problemu żeby zrobić inaczej.
komentarz 2 czerwca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Według mnie sam pomysł pulsowania jest OK, tylko tak trzeba go "wyregulować" aby nie rozpraszał użytkownika oraz był dobrze widoczny.
komentarz 2 czerwca 2018 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Mnie pulsowanie nie przeszkadza, niech pozostali się wypowiedzą w tej kwestii.


Zastanawiam się nad dodaniem do:

Post zgłoszony z powodu Kod bez bloczka przez redaktor.

, określenia użytkownik, albo pasjonat, czyli np.:

Post zgłoszony z powodu Kod bez bloczka przez użytkownika redaktor.

Chodzi mi o to, aby komunikat ewidentnie wskazywał na osobę. Taka sugestia...

komentarz 2 czerwca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

Najbardziej chyba mi tutaj pasuje użytkownik - pasjonat jakoś dziwnie brzmi

Post zgłoszony z powodu XXX przez pasjonata JSHolic

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 83 wizyt
pytanie zadane 17 lutego w JavaScript przez M4jk3l07 Początkujący (290 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 359 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2023 w HTML i CSS przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,068 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,546 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...