• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena projektu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2018 w Nasze projekty przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Cześć wszystkim, stworzyłem stronę internetową na podstawie bootstrapa oraz postawioną na laravelu, chciałbym was zapytać o opinię i o krytykę na temat tej strony. A to jest link http://kryptosfoto.pl/
Edit // Nie będę się dużo rozpisywać bo chodzi mi między innymi co uważacie o stronie wizualnej takiej strony i czy jest to przyjemne dla oka w ogóle, i czy byście mieli jakieś propozycje zmian.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
1. Brak faviconki

2. Nagłówek Ostatnie sesje fotograficzne chyba ma złą czcionkę.

3. W menu, zamieniłbym kolejnością link do kontaktu oraz ostatnich sesji (najpierw przenosi na sam dół, potem jedzie w górę).

4. Formularz kontaktowy ma wg mnie za dużą czcionkę

5. Przynajmniej u mnie strona (a konkretnie te obrazki) wczytywały się dosyć długo.
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Co do layoutu to mam parę uwag:

  1. menu trochę zbyt proste... zrób może jakieś mniejsze napisy, jakieś delikatne podkreślenie na hover itp. Coś takiego bardziej eleganckiego.
  2. zdjęcia do slidera za duże, zbyt długo jak dla mnie się ładują i jednocześnie nie dają żadnego "łał"... takich fotek się spodziewałem na stronie fotografa więc to nic ciekawego... może daj tu jakieś niestandardowe fotki, może coś z ruchu przy jakimś bardzo krótkim czasie otwarcia migawki, może jakiś ładny, nietypowy bokeh itp. Coś takiego "innego", co faktycznie zatrzyma wzrok.
  3. ostatnie sesje... to niebieskie tło jakoś mi nie pasuje... nie wiem czemu i jak to poprawić, ja akurat w grafice jestem noga ale tak osobiście po prostu "nie leży mi to" :)
  4. taka mała uwaga ogólna do fotek jakie wykorzystujesz... widzę, że jesteś zwolennikiem bokeh, sam też lubię się w to czasem bawić :) ale wydaje mi się, że za dużo tego... zbyt duża monotonia... daj może jakieś fotki czarno-białe (może ciekawa byłaby taka galeria ostatnich fotek), może jakaś fotka z rybim okiem itp. Tak, żebym nie czuł tej monotonii tylko żeby coś się tu działo.
  5. Nie dawaj fotek wciąż tej samej osoby... to również bardzo męczące i trochę denerwujące i... co gorsza rodzi się pytanie czy aby na pewno masz doświadczenie i robiłeś już jakieś fotki :) Nie bój się też fotek architektury czy martwej natury... daj coś, co przyciągnie usera.
  6. Na fotkach masz fajny napis "... by Krystian..." może taki napis w menu lepiej by wyglądał niż ten obecny?
  7. Jeśli to Twoja strona albo kogoś, kto faktycznie chciałby pozyskać klientów to formularz oki, ale wg mnie musi być telefon. Ja nie potraktowałbym poważnie kogoś, kto nawet nie poda telefonu. Adres jeśli jest to np. firmowy to również warto dać, jeśli prywaty to można ostatecznie pominąć, ale dałbym chociaż jakieś info o rejonie gdzie bierzesz zlecenia.

To tak na szybko. Jak pisałem, ja grafikiem nie jestem :) więc to tylko moje subiektywne oceny gdybym trafił na tę stronę szukając fotografa np. do jakieś małej sesji itp. I taka uwaga na koniec... daj może jakieś fotki z dziećmi, jakaś sesja dziecięca itp. Tego typu fotki często wywołują pozytywne odczucia i mogą fajnie zatrzymać na chwilę użytkownika.

0 głosów
odpowiedź 30 maja 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Serio użyłeś frameworków do takiego czegoś?

Biała przestrzeń między zdjęciami, słabo to wygląda.

Gdzieś już to widziałem

Wrzucilbym większe rgba dla navbaru

Zdjęcie pod zdjęciem słabo to wygląda (mobile)

Brak komunikatów z błędami na formularzu

Mogę wysłać pusty

 

Coś się focus posypał

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 1,243 wizyt
+11 głosów
7 odpowiedzi 652 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2019 w Nasze projekty przez kondzio18 Początkujący (380 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 348 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Nasze projekty przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,596 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...