• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Videopoint - promocja -35% z okazji Dnia Dziecka

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
404 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
edycja 29 maja 2018 przez Arkadiusz Waluk

Napisała do mnie Pani Paulina z serwisu Videopoint z informacją, iż w dniach 29.05.2018 — 01.06.2018 wszystkie kursy dostępne na tej platformie można nabyć w cenie -35%, stąd postanowiłem dać znać wszystkim ewentualnie zainteresowanym. Pozdrawiam

Promocja z okazji Dnia Dziecka
(link zawiera program partnerski)

1
komentarz 29 maja 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

każdy link prowadzący do programu partnerskiego lub innej strony, z której umieszczający go ma otrzymać bezpośrednią korzyść, musi być w wyraźny i zrozumiały sposób oznaczony.

A użytkowników się czepiacie devil

komentarz 29 maja 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
A mamy pod tym linkiem program partnerski? Bo nie widzę za bardzo :P
komentarz 29 maja 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Żartujesz sobie? :P Chyba że redirecty się nie liczą, to było tak od razu :)
komentarz 29 maja 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Nie żartuję. Przekierowania się oczywiście liczą, ale jakie tu jest przekierowanie?

bit.ly kieruje prosto pod link: https://videopoint.pl/promocja/4988/ a tu nie ma żadnego linku partnerskiego - jest zwykły link do danej promocji. Dobrze rozumiem czy czegoś nie widzę?
1
komentarz 29 maja 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Nie tak całkiem prosto ;) Możesz sobie tutaj prześledzić jak to leci:
wheregoes.com

komentarz 29 maja 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Och, racja. Zerknąłem na konsolę przeglądarki i tam było uwzględnione tylko ostatnie przekierowanie, ale faktycznie gdy się prześledzi szczegóły na sieci to jest wszystko. Masz oczywiście rację, dopisuję do tematu brakującą informację, dzięki i sorki ;)
komentarz 29 maja 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Osobiście mi to nie przeszkadza, odwdzięczyłem się tylko :P
1
komentarz 30 maja 2018 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)

Tak, forum i inne moje serwisy (te związane z kanałem) są w programie partnerskim Heliona, to żadna tajemnica - stosowne informacje znajdują się m.in. w polityce prywatności. Natomiast zasada oznaczania linków dodatkowym zdaniem, wprowadzona przez ekipę modów w regulaminie wydaje się super rozwiązaniem na dłuższą metę dla forum i ja na pewno też się do tego od dziś dostosuję, dziękuję za zwrócenie na to mojej uwagi! Pozdrawiam

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 201 wizyt
+8 głosów
1 odpowiedź 620 wizyt
+7 głosów
0 odpowiedzi 336 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...