• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy można pobierać filmy p.Zelenta z Yt?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
534 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Porky Obywatel (1,190 p.)
Chodzi mi o to czy to jest legalne itp.

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
edycja 29 czerwca 2015 przez Comandeer
Polecam spojrzeć do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i poszukać zapisów dotyczących tzw. dozwolonego użytku osobistego.
komentarz 28 czerwca 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
A na jakiej stronie można znaleść tak a pro pos aktualne prawo autorskie ( informacje )
komentarz 28 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
Tam, gdzie wszystkie akty prawne w Polsce: http://isap.sejm.gov.pl/
+2 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Na własny użytek jak ściągniesz to nikt Cię nie będzie za to ścigać
komentarz 29 czerwca 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
No dokładnie, jak nie będzie rozpowszechniał to jest jak najbardziej ok.
+1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Tak samo jak każdy film z youtube. Instalujesz program typu jdownloader i ściągasz.
+1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Większość filmów na YT jest na jakąś licencje, poczytaj o tym w regulaminie Youtube. Powinno coś tam być :)
0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2015 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
Ugryzając temat z drugiej strony nie uważam tegoż czynu za niemoralny. Ja np obecnie poza godzinami nocnymi mam limit transferu danych i jestem zmuszony pobierać sobie takie materiały na dysk. Tak.. nie korzystam z youtube w dzień :P jestem natomiast ciekaw zdania P. Mirosława na ten temat.
0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Na takie coś składa się wiele rzeczy; m.in. materiały zawarte w filmie, czy jest on sponsorowany(a jest w jakiś sposób przez lenovo), wola autora, polityka YouTube'a itd. Na to składa się tak wiele rzeczy, że opcja legalności pobierania jest bardzo mała.
0 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2015 przez Grzesiek Eleryk Mądrala (6,820 p.)
Polityka firm zmienia się z dnia na dzień. Przeczytaj regulamin : https://www.youtube.com/static?gl=PL&template=terms

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 608 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 286 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 367 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2015 w PHP przez MrTomek_ Użytkownik (570 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,630 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...