• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Technikum Informatyczne - Czy miasto ma znaczenie?

0 głosów
121 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2018 w Offtop przez Artur Koniec Bywalec (2,120 p.)
Witam, na samym początku, pochodzę z naprawde małej miejscowości, w której jest technikum informatyczne, dzieli mnie od niego z 300m. Wszyscy mówią mi że niczego mnie tam nie nauczą i żebym udał się do technikum w większym mieście 20km od domu. Sam dojazd to 100zł miesięcznie autobusem. "Idź tam, by cie na studia przyjeli!". Czy to jest prawda? Aktulanie prawie dwa lata kodze w C++, i prawie rok w front-endzie, nie wydaję mi się że będe najlepszy na świecie jak udam się do tego technikum oddalonego ode mnie. Czy naprawde podczas udania się na studia patrzą z jakiego technikum przybyłem? Ma to jakiś realny wpływ?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 26 maja 2018 przez Kondzio Gaduła (4,880 p.)
wybrane 26 maja 2018 przez Artur Koniec

Najlepsza
Witam. Wpływ mają tylko i wyłącznie wyniki z matur. Nic więcej ich nie interesuje, więc równie dobrze możesz sam przysiąść do matmy/infy w 3/4 klasie i zdać maturę tak, że przyjmą Cię wszędzie ;)

Kieruj się wygodą i komfortem, chyba, że masz pewność, że tamto technikum to jakiś totalny sztos z programowania, a nauczyciel to pasjonat. Tylko wtedy się to "opłaca".

Pozdro
komentarz 26 maja 2018 przez Artur Koniec Bywalec (2,120 p.)
Z tego co wiem nauczyciele tam to niezbyt pasjonaci, dzięki za odpowiedź!

Podobne pytania

+5 głosów
9 odpowiedzi 16,319 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 209 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

62,276 zapytań

108,402 odpowiedzi

226,292 komentarzy

34,909 pasjonatów

Przeglądających: 223
Pasjonatów: 9 Gości: 214

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...