• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Technikum Informatyczne - Czy miasto ma znaczenie?

0 głosów
151 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2018 w Offtop przez Artur Koniec Bywalec (2,180 p.)
Witam, na samym początku, pochodzę z naprawde małej miejscowości, w której jest technikum informatyczne, dzieli mnie od niego z 300m. Wszyscy mówią mi że niczego mnie tam nie nauczą i żebym udał się do technikum w większym mieście 20km od domu. Sam dojazd to 100zł miesięcznie autobusem. "Idź tam, by cie na studia przyjeli!". Czy to jest prawda? Aktulanie prawie dwa lata kodze w C++, i prawie rok w front-endzie, nie wydaję mi się że będe najlepszy na świecie jak udam się do tego technikum oddalonego ode mnie. Czy naprawde podczas udania się na studia patrzą z jakiego technikum przybyłem? Ma to jakiś realny wpływ?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 26 maja 2018 przez Kondzio Mądrala (5,250 p.)
wybrane 26 maja 2018 przez Artur Koniec

Najlepsza
Witam. Wpływ mają tylko i wyłącznie wyniki z matur. Nic więcej ich nie interesuje, więc równie dobrze możesz sam przysiąść do matmy/infy w 3/4 klasie i zdać maturę tak, że przyjmą Cię wszędzie ;)

Kieruj się wygodą i komfortem, chyba, że masz pewność, że tamto technikum to jakiś totalny sztos z programowania, a nauczyciel to pasjonat. Tylko wtedy się to "opłaca".

Pozdro
komentarz 26 maja 2018 przez Artur Koniec Bywalec (2,180 p.)
Z tego co wiem nauczyciele tam to niezbyt pasjonaci, dzięki za odpowiedź!

Podobne pytania

+5 głosów
9 odpowiedzi 16,797 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 215 wizyt
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

66,478 zapytań

113,251 odpowiedzi

239,820 komentarzy

46,619 pasjonatów

Przeglądających: 255
Pasjonatów: 10 Gości: 245

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...