• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak możliwości używania starszej wersji aplikacji

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
685 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2018 w Urządzenia mobilne przez Falwack Początkujący (400 p.)
Witam!

Mam pewien problem dotyczący jednej z aplikacji na androida, mianowicie youtube.

Problem przedstawia się w następujący sposób:

Do tej pory używałem (dość starej, wiem) wersji aplikacji 5.5.27. Jest to według mnie bardzo dobra wersja, która nie posiada tych wszystkich idiotyzmów, które posiada youtube w najnowszych aktualizacjach i jest chyba jedną z lepszych jeśli chodzi o mój tablet. Dzisiaj chcąc obejrzeć coś właśnie na wspomnianej aktualizacji, przywitało mnie niemiłe okienko z napisem: "Dostępna jest nowa wersja youtube. Zainstaluj ją teraz z google play" (a warto wspomnieć, że wczoraj wszystko działało jak należy). Okienka nie dało się usunąć w żaden sposób. Postanowiłem więc zgodzić się na tę aktualizację i zainstalować troszeczkę nowszą wersję aplikacji: 5.5.30. No ale nic to nie dało, problem występuje nadal.

Postanowiłem sprawdzić jeszcze jedną wersję aplikacji, dokładniej to poprzednią (tę co była przed tą aktualną), no ale problem pojawia się dalej. Zostałem postawiony przed dość niefajnym wyborem: albo wybieram najnowszą wersję, albo nie wybieram żadnej co powoduje, że nie mam dostępu do youtube. Nagle z dnia na dzień aplikacja nie może używać żadnej swojej starszej wersji, gdyż pojawia się okienko z napisem podanym wyżej. (Warto również wspomnieć, że na innych urządzeniach np. tel. komórkowy ten problem nie występuje)  

Nie mam zielonego pojęcia co jest tego przyczyną, w internecie żadnych informacji na ten temat nie znalazłem.

Może ktoś z was wie jak to można naprawić? Szczerze mówiąc wolałbym wrócić do wersji używanej przeze mnie do tej pory.

 

Mój tablet to samsung sm-t110, wersja androida: 4.2.2.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 maja 2018 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
Obstawiam powiązanie z RODO które dzisiaj już oficjalnie wyszło i masa firm akurat dzisiaj pozmieniała regulaminy i sposób pracy

Może sposób działania tamtej wersji nie był kompatybilny z tym, co teraz jest uważane za legalne

Pierwsze przypuszczenie i skojarzenie
komentarz 26 maja 2018 przez Falwack Początkujący (400 p.)
No ale to nie są też kompatybilne z tym co było przed aktualną wersją? Owszem podejrzewałem RODO i tę całą akcje z danymi osobowymi, no ale mogę używać poprzednich wersji na telefonie. A na tablecie poprzednia wersja youtube mi już nie działa.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 266 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2019 w Urządzenia mobilne przez Anemik21 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 150 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 320 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...