• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Piramida w JS

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,113 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2018 w JavaScript przez Dwite Nowicjusz (140 p.)

Cześć !

Dostałem w szkole na zadanie stworzyć dość nietypową (chyba) piramidę w js. Nie wiem kompletnie jak się za to zabrać i szukam pomysłu/podpowiedzi na co zwrócić uwagę i jak próbować to zrobić. Menu z wyborem piramidy, poziomu trudności i ilością znaków zrobiłem, została mi tylko piramida.

Z góry dzięki !

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 maja 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
po prostu zabawa z pętlą for :)
komentarz 25 maja 2018 przez Dwite Nowicjusz (140 p.)
Nie ogarniam tylko jak zrobić te puste miejsca pomiędzy ostatnimi znakami .
komentarz 25 maja 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Chodzi Ci pomiędzy K - N? Czy pomiędzy każdymi znakami?
komentarz 26 maja 2018 przez Dwite Nowicjusz (140 p.)
edycja 26 maja 2018 przez Dwite
Pomiędzy każdymi znakami, nawet nie trzeba mi całej piramidy, wystarczy jeden bok tylko jak te puste pola zrobić pętlą :D? Nie mogę tego wymyślić... Pewnie to banalne, ale nie dla osoby która dopiero zaczyna zabawę z programowaniem :).
komentarz 26 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Puste miejsca możesz zrobić wyświetlając jakiś znak, np. * i dodając mu styl visibility: hidden, wtedy będzie niewidoczny na stronie, a jednocześnie będzie 'zabierał' miejsce :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,930 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2020 w Python przez viGor Użytkownik (740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,179 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2015 w C i C++ przez Kaydan Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,356 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2018 w PHP przez Pawelczak22 Nowicjusz (180 p.)

92,547 zapytań

141,388 odpowiedzi

319,506 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...