• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prestashop tłumaczenie modułów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
344 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2018 w PHP przez niezalogowany

Witam, mam przetłumaczyć moduły w Prestashop, jest ich kilka i jest też kilka tysięcy fraz, jest jakiś sposób aby to zrobić sprawnie ? Czy trzeb wszystkie frazy z palca tłumaczyć ?

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 maja 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Jaki ustawiłeś język w prestashop?
komentarz 25 maja 2018 przez niezalogowany
Polski
komentarz 25 maja 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Opłaca Ci się w ogóle tłumaczyć te moduły? Angielski w oprogramowaniu prestashop jest dosyć prosty, a jak czegoś nie wiesz masz mnóstwo słowników w internecie.
komentarz 25 maja 2018 przez niezalogowany

@Paweł123, cała rzecz w tym, że to dla klienta, pewnie że to prosty język, nawet jak ktoś nie zna angielskiego to się połapie, słówka typu ADD / UPDATE itd ... ;D Nie opłaca mi się to, mam z 2 tys. fraz do przetłumaczenia ... ale co zrobić 

komentarz 25 maja 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
No to problem.
komentarz 25 maja 2018 przez niezalogowany
W dodatku dużo słów jest wyrwanych z kontekstu, wiec samo przetłumaczenie tego to kilka godzin a dodatkowo poźniej poprawa spójności ... życz mi powodzenia ;d
komentarz 25 maja 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Jak klient płaci to wymaga ;)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 184 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 170 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 398 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...