• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Udemy - Kurs - Opinie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
29,585 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez gagel Początkujący (310 p.)
zamknięte 23 maja 2018 przez gagel

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał lub zna kogoś kto korzystał z kursów na Udemy. Otóż interesuje mnie ten kurs link.

Czy ktoś może dać swoją opinie na temat tej strony itp?

Byłbym wdzięczny :)

komentarz zamknięcia: Odpowiedz otryzmana

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 22 maja 2018 przez cz3ran Stary wyjadacz (13,380 p.)
wybrane 23 maja 2018 przez gagel
 
Najlepsza

Jeżeli chodzi o Udemy, to jest to platforma, na którą każdy może wrzucić swój kurs i udostępnić go za pieniądze. Generalnie jeżeli chodzi o opinie na samym Udemy to często mogą być nie do końca prawdziwe - istnieje taka strona jak real.discount, na której można znaleźć darmowe kupony na kursy na Udemy - stąd często tak duża ilość osób na dany kurs. Zatem platforma ogólnie całkiem dobra, ale jeżeli chodzi o kurs to tylko opinie na udemy/necie (nikt nie jest w stanie zgeneralizować poziomu na Udemy).

komentarz 22 maja 2018 przez gagel Początkujący (310 p.)
Dziękuję
komentarz 22 maja 2018 przez cz3ran Stary wyjadacz (13,380 p.)
Spoczko :) Pozdrawiam
komentarz 22 maja 2018 przez jared Gaduła (3,600 p.)

@cz3ran, Jak działają te kupony? Można za darmo pobrać płatny kurs?

komentarz 23 maja 2018 przez cz3ran Stary wyjadacz (13,380 p.)
@jarok tak, twórcy kursów udostępniają kody na darmowy kurs żeby je rozpromować - niestety najczęściej (ale nie zawsze), jakość nie jest najlepsza
0 głosów
odpowiedź 22 maja 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Kursy na udemy są beznadziejne. Jest ogrom "przecenionych" z 600 zł na darmowe albo tak jak ten Twój. 90% z nich robionych jest przez hindusów co nawet poprawnie po angielsku nie potrafią. Przerobiłem ich trochę i większość wyłączałem po 5 min.
komentarz 22 maja 2018 przez gagel Początkujący (310 p.)
Rozumiem, dziękuję
0 głosów
odpowiedź 22 maja 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Przeszedłem tylko 2 darmowe kursy z Udemy, więc może moja opinia nie jest miarodajna. Pierwsze to co rzuciło mi się w oczy to brak jakichkolwiek materiałów do nich, już nie mówiąc o jakiś testach i projektach. Pod względem merytorycznym było ok, jednak wydaje mi się, że podobny zakres za darmo mógłbym znaleźć na YT. Jak na razie edx wydaje mi się lepszy, jak jest odpowiedni kurs.
komentarz 10 czerwca 2018 przez aditya5670 Nowicjusz (100 p.)

Nowy samouczek webowy php7

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 2,030 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 376 wizyt
pytanie zadane 8 września 2021 w JavaScript przez ShockWave Bywalec (2,350 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,041 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2019 w PHP przez mathew9904 Nowicjusz (200 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...