• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop + monitor zewnętrzny

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,780 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez Prime_Bull Obywatel (1,820 p.)
Witam, ostatnio wpadłem na pomysł podłączenia laptopa do zewnętrznego monitora. Tak się składa, że posiadam wejście HDMI oraz VGA, tylko czy jest to wydajne? Mam na myśli opóźnienia oraz czy jest możliwość zamknięcia pokrywy laptopa i korzystania tylko z monitora. Wiem, istnieją też adaptery USB, ale ponownie nasuwa się pytanie czy to wydajne? Pozdrawiam.

EDIT:
Chętnie dowiem się też o jakichś technologiach bezprzewodowych

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 maja 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Osobiście korzystam codziennie z rozwiązania laptop + monitor na HDMI i bardzo sobie chwalę. Opóźnienia jeśli są to praktycznie nie widzisz. Ja na tym ekranie gram, filmy oglądam i nie mam problemów. Jeśli chodzi o używanie tylko jednego ekranu to tylko kwestia ustawienia. Można mieć mirror ( to samo na obu), dwa połączone ekrany lub właśnie korzystać tylko z jednego.

Z tego co wiem, to bezprzewodowo też można łączyć, ale jak z każdą technologią wireless, będą się pojawiać opóźnienia.
+1 głos
odpowiedź 20 maja 2018 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)
Jak ustawisz żeby zamknięcie pokrywy nie wyłączało komputera to tak możesz zamknąć i korzystać z innego monitora. Nawet możesz jednocześnie korzystać z 2 jak masz na tyle dobrego laptopa. A jeśli chodzi o opóźnienia to raczej nie powinno być ale nie jestem pewien.
+1 głos
odpowiedź 20 maja 2018 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

U mnie działa bez problemu rozwiązanie laptop + dwa monitory. Jeden podłączony przez HDMI, a drugi za pomocą adaptera. Laptop w tym czasie ma wyłączony ekran. Gram od czasu do czasu w R6S i jakiś opóźnień nie stwierdzam.

M.

komentarz 20 maja 2018 przez Prime_Bull Obywatel (1,820 p.)
Fajny ten adapter, szczególnie, że to Dell, którego jestem fanem hehe
1
komentarz 20 maja 2018 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
No ja też bazuję na ich sprzęcie - bez zawodu. Wcześniej HP, też OK...

M.
+1 głos
odpowiedź 20 maja 2018 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)

 Mam na myśli opóźnienia oraz czy jest możliwość zamknięcia pokrywy laptopa i korzystania tylko z monitora.

Nie jesteś w stanie zauważyć, 16ms np. (1 second =1000 milliseconds)
Jeśli tak sobie skonfigurujesz w systemie to tak.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 317 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 684 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrOften Początkujący (310 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 525 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Xarti Obywatel (1,380 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...