• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

nie dzialajacy dzwiek pomozcie pls

Object Storage Arubacloud
0 głosów
121 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2018 w Grafika i multimedia przez Bbb333 Nowicjusz (120 p.)
Cześć ! Potrzebuje pomocy w rozwiazaniu bardzo wkurzajacego problemu. Nie dziala mi dzwiek w komputerze. Wcieło go totalnie. Probowalem instalowac sterowniki itp. ale nic nie pomagało. Jest napisane "nie zainstalowano żadnych urządzeń audio" wiem ze sa jakies poradniki z tym ale wszystko co moglem zrobilem i nic nie pomoglo. Moj system operacyjny w laptopie to windows 7 (poprzednio windows vista) . Może wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuje za pomoc
komentarz 20 maja 2018 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
Próbowałeś wyłączyć i włączyć komputer

Też miałem ten problem po aktualizacji windows i pomogło.
komentarz 20 maja 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

@Bbb333, co masz w menedżerze urządzeń przy ikonie dzwięki wejścia wyjścia? I jeszcze przy dzwiek, video i controler gier?

Najlepiej wrzuć screena.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 maja 2018 przez Paweł Mansfeld Obywatel (1,420 p.)
Spróbuj zmienić częstotliwość próbkowania. JA się męczyłem z tym miesiąc aż w końcu znalazłem. Prawy klik na głośniczku "Otwórz ustawienia dźwięku" i sprawdź każą z opcji.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 227 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez nikodem Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2023 w Grafika i multimedia przez Partek Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 287 wizyt
pytanie zadane 15 października 2022 w Grafika i multimedia przez PolskiSimon Nowicjusz (170 p.)

92,551 zapytań

141,397 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...