• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Potencjalne zarobki

Object Storage Arubacloud
+1 głos
366 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2018 w Offtop przez rogal100 Nowicjusz (160 p.)
Hej, właśnie kończę technikum informatyczne i szukam pracy. Znalazłem kilka ofert, które mnie interesują. Jedna z nich polega na obsłudze strony internetowej firmy, jej sklepu internetowego (robienie zdjęć produktów, obrabianie ich, dodawanie nowych produktów, itd.) oraz obsługa klienta. Pytanie brzmi jakie potencjalne wynagrodzenie mógłbym negocjować?

Dodam, że uczestniczyłem w stażu międzynarodowym (jeśli ma to znaczenie) oraz mieszkam w południowej Wielkopolsce (zagłębie meblarskie).

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 18 maja 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 23 maja 2018 przez rogal100
 
Najlepsza

Ja zawsze gdy ludzie o to pytają mówię krótko:

  1. policz sobie ile kosztuje Cię miesięczne utrzymanie stałe (wynajem mieszkania, opłaty, telefon, itp.). Jeśli planujesz studia np. zaoczne i jakieś własne mieszkanko/stancję to tym bardziej to policz.
  2. policz ile kosztuje Cię miesięczne wyżywienie/rekreacja itp. (w końcu nie samą pracą człowiek żyje).
  3. policz sobie ile byś chciał co miesiąc odłożyć.

To jest Twoje minimum netto. Dodaj parę stówek dla negocjacji i voila :) W ostateczności możesz po prostu jasno wskazać, że doszliśmy do Twojego minimalnego minimum i niżej nie zejdziesz, nie chcesz chyba pracować poniżej obliczonego minimum.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 107 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2023 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (40,970 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 398 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2019 w Python przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 325 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2019 w PHP przez jakubmark Początkujący (370 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...