• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie sprzedajecie layouty?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
316 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Witam!

Chciałbym sprzedać mój layout i prosiłbym osoby które się na tym znają o odpowiedź : "gdzie je sprzedać". Poczytałem trochę o tym i z tego co przeczytałem wynika że trzeba się z tego rozliczyć z urzędem skarbowym w picie 36 jako "inne źródła", i prosiłbym o pomoc czy tak faktycznie jest.

Naprawdę bardzo przepraszam za kolejne pytanie na temat sprzedawania layoutów i że po raz kolejny zajmuję Wasz czas ale proszę o zrozumienie.
komentarz 17 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

gdzie je sprzedać

Na przykład wrapbootstrap ;)

komentarz 17 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Wydaje mi się że sprzedanie tam layoutu to dobry pomysł i chciałbym tam wystawić mój projekt ale martwię się co będzie dalej że skarbówką
komentarz 18 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
A wiesz może czy jest możliwość uzbierania sobie na wrapbootstrap większej ilości pieniędzy i dopiero przelanie ich na konto paypal aby dopiero wtedy się z tego rozliczyć, bo w zakładce earnings jest balance ale czy przelewy są automatyczne czy mogę zrobić tak jak pisałem wcześniej?
komentarz 18 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Nigdy nie korzystałem z ww. strony, więc nie wiem czy można tak. Ale prawdopodobnie gdzieś w google znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, to zawsze możesz napisać maila do samego WrapBootstrap.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 maja 2018 przez bwl Obywatel (1,530 p.)
Ja nigdy nie sprzedawałem layoutów, ale jeśli czegoś potrzebuję to zawsze https://themeforest.net/ pomoga ;)

Z US musisz się rozliczyć z każdego dochodu.
komentarz 17 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
edycja 17 maja 2018 przez Layoutowiec
Ale tym pitem 36?
komentarz 18 maja 2018 przez bwl Obywatel (1,530 p.)
Myślę, że jeśli to są jakieś sporadyczne sprzedaże, czyli nie podpada to pod definicję działalności gospodarczej to tak, ale nie traktuj moich wypowiedzi w tym temacie jakoś wiążąco bo się na tym nie znam zbyt dobrze.

W związku z tym że US nie znają się na żartach, a mi się nie chce w tym babrać i śledzić nowych przepisów co chwile, wszelkie rozliczenia zlecam księgowej.
komentarz 18 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Czyli najlepiej będzie porozmawiać z księgowym?

I czy jeżeli tak może to być np. księgowość online?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 223 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 150 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2016 w Offtop przez TheFeniks Gaduła (4,710 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 184 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...