• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwery vpn - zmienne IP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,236 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2018 w Sieci komputerowe, internet przez radek200112 Początkujący (400 p.)
Witam,

Jako iż mam stałe IP a dostawca internetu robi wielkie problemy z powodu, że proszę o zmianę na zmienne przychodzę do Was z pytaniem. A mianowicie jaki program / wtyczka do przeglądarki jest według Was najlepsza udostepniajace zmiane IP? Bardzo mi zależy aby było bardzo dużo Polskich serwerów (a co za tym idzie Polskie IP). Programy mogą być płatne, zależy mi również aby nie były jakoś bardzo skomplikowane a zmiana IP przebiegała sprawnie (Odłączenie i podłączenie = zmianie IP).

Z góry dziękuję i pozdrawiam
komentarz 16 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
A to tak można sobie zmieniać IP dowolnie u ISP jakimś programem czy wtyczką?
komentarz 16 maja 2018 przez radek200112 Początkujący (400 p.)
Początkowo prosiłem o usługę zmiany IP na zmienne jednak widać, że to bardzo mu nie odpowiada. Zaczął coś tam gadać o tym, że takie rzeczy używa się gdy ktoś ma kamery (?????) itd.

Nie chce zmieniać tego IP na stałe tylko w momencie gdy potrzebuje chce się połączyć z VPN i mieć inne IP (bezpieczeństwo). Jakoś nigdy nie robił z tego powodu problemów itd.
komentarz 16 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Z tego co wiem, to nie potrzebujesz zmieniać swojego IP przy korzystaniu z VPN. To VPN ma za zadanie ukryć Twoje IP, ewentualnie podmienić na jakieś ze swoich serwerów. Jeśli chodzi o program do VPN to polecam NORD VPN (w sumie to Niebezpiecznik poleca, a skoro Oni polecają to program jest wart uwagi).

komentarz 16 maja 2018 przez radek200112 Początkujący (400 p.)
Bardzo Ci dziękuję!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 561 wizyt
pytanie zadane 29 września 2019 w Sieci komputerowe, internet przez qaz3011 Nowicjusz (240 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 1,192 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 324 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...