• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Usunięcie nieisniejących plików/folderów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,861 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Rayden Użytkownik (610 p.)
Witam,

kiedyś stworzyłem sobie jakieś foldery potrzebne do zajęć, w których miałem programy itd. i potem nie mogłem ich usunąć (całość która była w folderze się usuwała, ale folder nie). Teraz patrze, że na pulpicie gdzieś w rogu mam te 2 foldery, które niby nie istnieją. Jak próbuje je usunąć lub zmienić im nazwę to wyskakuje komunikat: "Nie można znaleźć tego elementu. Prawdopodobnie nie ma już tego elementu w C: ......... Sprawdź lokazlizację elementu i spróbój ponownie". Czy ktoś wie jak to można usunać ? próbowałem bezpośrednią komendą usunięcia w CMD, ale nie działa, tak samo jak wyczyszczeniem dysku C: przez komendę chdmk jeśli się nie mylę.

Czy ktoś spotkał się z takim problem i wie, jak go naprawić ? Te pliki są strasznie irytujące, ponieważ zrobiłem porządek na dysku i stoją takie 2 pliki, z którymi nic nie mogę zrobić :/

Z góry dziękuję za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)

Ja raz rozwiązałem taki problem za pomocą iobit unlocker

Ten program w sposób "brutalny" usuwa dane.

Potrafi zamknąć pół systemu aby usunąć ten plik.

 

Albo za pomocą zewnętrzego programu/systemu.

komentarz 28 czerwca 2015 przez Rayden Użytkownik (610 p.)
Co znaczy brutalny? :D Usunie mi to przy okazji jakieś inne dane ?? Czy zrobi wszystko, żeby usunąć tylko te pliki, które chcę usunąć?
komentarz 28 czerwca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Zrobi wszystko żeby usunąć oznaczone pliki.

Inne pliki nie tyka.
komentarz 29 czerwca 2015 przez Rayden Użytkownik (610 p.)
Ściągnąłem program, ale niestety nie działa, nawet w "Force Mode". Udaję mi się odblokować plik (cokolwiek to daje), ale jak chce odblokować i usunąć, albo zmienić nazwę to nie da rady.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 179 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 130 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,180 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...