• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

E14 poprawka z PHP JS MYSQL

Object Storage Arubacloud
0 głosów
823 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2018 w Egzaminy zawodowe przez Xmen12 Nowicjusz (120 p.)
Witam, w styczniu podchodziłem do tego egzaminu , w czerwcu mam poprawkę i do tej pory umiem Html/css na poziomie wystarczającym do zdania cieżko idzie mi nauka tego, tyle że mi zostało jeszcze php , js i mysql. Mam zamiar codziennie siedzieć po 4-5 godziny nad tym ale pytanie czy da rade sie tego nauczyc aby "tylko" zdać ten egzamin ??, w szkole nic nas  z tego nie uczyli. Próbowałem kopiować podstawowe skrypty js, z php komendy i sql zapytania, no ale mimo napisania co robi co nie potrafilem tego do konca wykorzystać, fifnalnie uzyskałem 69% , niewiele brakło ale to na farcie bym powiedział.
komentarz 14 maja 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Nie przygotowywali was w technikum do egzaminów zawodowych?
komentarz 14 maja 2018 przez Xmen12 Nowicjusz (120 p.)
Nie, mieli całkowicie wyrąbane, trochę na początku 1 klasy mieliśmy styczność z pascalem ale nic nie pamiętam do tej pory, całe 4 lata były przegrane głównie gry... e12,e13 nam pomogli poprostu za nas zrobili , każdemu pomagali , a tutaj e14 nikt nie zdał praktyki , pisemna wszystkim sie udalo. Tak samo myslelismy ze przejdzie e14 bo powiedzieli ze pomoga a tutaj niespodzianka 0 podpowiedzi to teraz wlasnie trzeba sie nauczyc
komentarz 14 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Ja bym się nawet nie przyznawał, że

po prostu za nas zrobili , każdemu pomagali

 nie wiem, co to za szkoła i nie chce wiedzieć. Takimi stwierdzeniami możesz narobić sporo problemów...
A tak z innej beczki, jakim chcesz być informatykiem po takiej szkole? Nie kusiło Cię samemu coś robić, skoro poziom był tak "wygórowany"?

komentarz 14 maja 2018 przez Xmen12 Nowicjusz (120 p.)
Właśnie po tym niezdaniu e14 zacząłem poważniej myśleć, ogólnie na serwis komputerowy , typu składania wymiana naprawa różnych problemów , usterek jesli bym trafil na taka prace myślę ze dałbym rade, programowanie niezbyt mi wchodzi

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Do jakiej szkoły chodziłeś, że Cię nic nie nauczyli? Raczej sam się nie uczyłeś...co?
Aby zdać egzamin E.14 nie potrzeba wiele umieć, wystarczy podstawowa znajomość HTML, CSS, JS, PHP i baz danych więc myślę, że spokojnie da się tego nauczyć, pytanie tylko ile już potrafisz i jak efektywnie się uczysz.
Kursów do JS, PHP czy SQL w necie jest sporo więc z materiałami nie będzie problemu. Z PHP na egzaminie to głównie jest obsługa baz danych, wysyłanie zapytań i wyświetlanie wyników. Z JavaScriptu to głównie obsługa formularzy, coś tam wczytać z formularza, poddać walidacji czy wykonać jakieś operacje na tych danych. Z baz danych to podstawowe zapytania do bazy, umiejętność importu bazy danych. Zresztą zdawałeś już więc wiesz jak to wygląda.
Powodzenia:)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 5,467 wizyt
pytanie zadane 9 września 2017 w Egzaminy zawodowe przez Farezowsky Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,870 wizyt
pytanie zadane 30 września 2016 w Egzaminy zawodowe przez Andrzej111 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 512 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w Egzaminy zawodowe przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...