• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie szukać pracy w IT?

0 głosów
698 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2018 w Offtop przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
Cześć, mam pytanie do ludzi pracujących w branży IT. Gdzie szukacie pracy? Jakieś portale typu pracuj? Ogłoszenia OLX? Czy może typowo branżowe, np. http://nofluffjobs.com/?
komentarz 14 maja 2018 przez Tomek Sochacki Mędrzec (157,790 p.)
załóż sobie konto na linkedin a co chwile bedziesz dostawal różne propozycje, i raczej sensowne, dostosowane do tego w czym masz doświadczenie i w czym chcesz pisać.
komentarz 14 maja 2018 przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
Kiedyś miałem i przychodziło sporo spamu...
komentarz 8 listopada 2018 przez profesorek96 Nałogowiec (41,970 p.)
Ja mam konto na Linkedin i nic nie dostaje.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 maja 2018 przez Ehlert VIP (149,840 p.)
Jest mnóstwo oficjalnych grup na fb o zasięgu zarówno regionalnym, jak i krajowym a nawet większym. Nie są tajne, więc na pewno ktoś Cię doda.
W kilku grupach jestem, ale w sumie nic ciekawego nie widzę. Czasem wysyła się odpowiedzi na ogłoszenia i jest cisza. Często też niejawne warunki pracy, brak widełków zarobkowych, jakie są np. na specjalistycznych portalach jak nofluff.
3
komentarz 14 maja 2018 przez Kondzio Gaduła (3,880 p.)
Wnioskuję, że dopiero zaczynasz, więc widełki powinny Cię najmniej interesować :)
Pracę w IT? Nie, już trochę pracuję, ale nie mam jakiegoś wielkiego stażu. Jednak widełki mnie interesują, chyba każdego z nas ;)
2
komentarz 14 maja 2018 przez Wiciorny Maniak (66,600 p.)

@Kondzio, teraz junior myśli że :D mnie się należy 4k - bo jestem junior. 

1
komentarz 14 maja 2018 przez Wiciorny Maniak (66,600 p.)
Czyli pracujesz trochę w IT, nie masz wielkiego stażu? Pracujesz... tzn że wcześniej jakoś tę pracę znalazłeś, więc szukaj dalej. ? Praca w domu to nie praca :) dająca doświadczenie jakie kolwiek, nawet moim zdaniem zdalna praca nie daje tego co zderzenie z projektem na miejscu
3
komentarz 14 maja 2018 przez Ehlert VIP (149,840 p.)

Czasem wysyła się odpowiedzi na ogłoszenia i jest cisza. 

Powodem tego nie jest zła grupa na fb, ani nawet pracodawcy, ale to, co wysyłasz wink​​​​​​

Praca w domu to nie praca

Skoro tak uważasz to znaczy, że nie jesteś wystarczająco samodzielny/zaradny.

komentarz 14 maja 2018 przez Kondzio Gaduła (3,880 p.)
Dokładnie, ja już prawie rok pracuję na pół etatu jako junior i szczerze to pieniądze mnie jeszcze mało obchodzą - kiedyś się to zwróci ;) Teraz warto siąknąć funkcjonowanie w grupie, ogarnianie repo (commity/merge), zapoznanie się z relacjami bazodanowymi itp.
komentarz 15 maja 2018 przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
Pieniądze to nie wszystko, wiadomo, że warto zdobywać doświadczenie, ale coś jeść trzeba ;) Zwłaszcza, jak już dawno nie jest się na garnuszku u mamusi ;)

A praca w domu, to normalna praca, niby czemu nie praca? Tak samo robisz, nie masz obok nikogo, kto mógłby Ci coś podpowiedzieć.
komentarz 15 maja 2018 przez Wiciorny Maniak (66,600 p.)
zależy w jakim froncie :) bo w backend bez pracy zespołowej, ogarniania gita, repo - pracujac zdalnie jestes bez doświadczenia. I nie nauczysz się za bardzo tego co jest najbardziej potrzebne zeby efektywnie realizować projekt
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018 przez Borówa Dyskutant (8,090 p.)
Ja sobie chwale klasyczne Pracuj.pl
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018 przez profesorek96 Nałogowiec (41,970 p.)
Ja polecam ci OLX, Gumtry, pracuj.pl . 4programers.net . Ja na twoim miejscu również napisał bym posta na tym forum że szukasz pracy w takich i takich technologiach.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,071 wizyt
pytanie zadane 23 października 2017 w HTML i CSS przez dewe Gaduła (4,230 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 346 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 270 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

60,207 zapytań

105,878 odpowiedzi

219,906 komentarzy

32,422 pasjonatów

Przeglądających: 197
Pasjonatów: 12 Gości: 185

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...