• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie szukać pracy w IT?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,212 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2018 w Offtop przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
Cześć, mam pytanie do ludzi pracujących w branży IT. Gdzie szukacie pracy? Jakieś portale typu pracuj? Ogłoszenia OLX? Czy może typowo branżowe, np. http://nofluffjobs.com/?
komentarz 14 maja 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
załóż sobie konto na linkedin a co chwile bedziesz dostawal różne propozycje, i raczej sensowne, dostosowane do tego w czym masz doświadczenie i w czym chcesz pisać.
komentarz 14 maja 2018 przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
Kiedyś miałem i przychodziło sporo spamu...
komentarz 8 listopada 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Ja mam konto na Linkedin i nic nie dostaje.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 maja 2018 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Jest mnóstwo oficjalnych grup na fb o zasięgu zarówno regionalnym, jak i krajowym a nawet większym. Nie są tajne, więc na pewno ktoś Cię doda.
komentarz 14 maja 2018 przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
W kilku grupach jestem, ale w sumie nic ciekawego nie widzę. Czasem wysyła się odpowiedzi na ogłoszenia i jest cisza. Często też niejawne warunki pracy, brak widełków zarobkowych, jakie są np. na specjalistycznych portalach jak nofluff.
3
komentarz 14 maja 2018 przez Kondzio Mądrala (5,230 p.)
Wnioskuję, że dopiero zaczynasz, więc widełki powinny Cię najmniej interesować :)
komentarz 14 maja 2018 przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
Pracę w IT? Nie, już trochę pracuję, ale nie mam jakiegoś wielkiego stażu. Jednak widełki mnie interesują, chyba każdego z nas ;)
2
komentarz 14 maja 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

@Kondzio, teraz junior myśli że :D mnie się należy 4k - bo jestem junior. 

1
komentarz 14 maja 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Czyli pracujesz trochę w IT, nie masz wielkiego stażu? Pracujesz... tzn że wcześniej jakoś tę pracę znalazłeś, więc szukaj dalej. ? Praca w domu to nie praca :) dająca doświadczenie jakie kolwiek, nawet moim zdaniem zdalna praca nie daje tego co zderzenie z projektem na miejscu
3
komentarz 14 maja 2018 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Czasem wysyła się odpowiedzi na ogłoszenia i jest cisza. 

Powodem tego nie jest zła grupa na fb, ani nawet pracodawcy, ale to, co wysyłasz wink​​​​​​

Praca w domu to nie praca

Skoro tak uważasz to znaczy, że nie jesteś wystarczająco samodzielny/zaradny.

komentarz 14 maja 2018 przez Kondzio Mądrala (5,230 p.)
Dokładnie, ja już prawie rok pracuję na pół etatu jako junior i szczerze to pieniądze mnie jeszcze mało obchodzą - kiedyś się to zwróci ;) Teraz warto siąknąć funkcjonowanie w grupie, ogarnianie repo (commity/merge), zapoznanie się z relacjami bazodanowymi itp.
komentarz 15 maja 2018 przez umpfh Nowicjusz (120 p.)
Pieniądze to nie wszystko, wiadomo, że warto zdobywać doświadczenie, ale coś jeść trzeba ;) Zwłaszcza, jak już dawno nie jest się na garnuszku u mamusi ;)

A praca w domu, to normalna praca, niby czemu nie praca? Tak samo robisz, nie masz obok nikogo, kto mógłby Ci coś podpowiedzieć.
komentarz 15 maja 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
zależy w jakim froncie :) bo w backend bez pracy zespołowej, ogarniania gita, repo - pracujac zdalnie jestes bez doświadczenia. I nie nauczysz się za bardzo tego co jest najbardziej potrzebne zeby efektywnie realizować projekt
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)
Ja sobie chwale klasyczne Pracuj.pl
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Ja polecam ci OLX, Gumtry, pracuj.pl . 4programers.net . Ja na twoim miejscu również napisał bym posta na tym forum że szukasz pracy w takich i takich technologiach.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,116 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 841 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2022 w PHP przez mat19 Obywatel (1,580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 6,329 wizyt
pytanie zadane 23 października 2017 w HTML i CSS przez dewe Gaduła (4,300 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...