• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Edytory Tekstu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
368 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Martin Koszmider Początkujący (360 p.)
Witam, mam pytanie. Mianowicie jaki edytor jest najwygodniejszy i najbardziej przejrzysty do programowania w językach mi.n: HTML, CSS i JavaScript? Korzystałem już z Notepad++ i chcę skorzystać z czegoś nowego. Myślałem nad edytorami tj. Atom i Sublime. Ktoś mógłby mi doradzić?

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 maja 2018 przez BillieQ Użytkownik (980 p.)
wybrane 16 maja 2018 przez Martin Koszmider
 
Najlepsza
Ja polecam Brackets, ma taką zaletę, że jest także w wersji portable, więc można go odpalać nawet z pendriva a sam edytor jest przejrzysty i ma dużo ciekawych rozszerzeń ;)
+2 głosów
odpowiedź 13 maja 2018 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Dodaj do listy jeszcze VSCode i PHPStorm / WebStorm a potem testuj wszystkie i wybierz najlepszy ;)

 

Ja używam VSCode
+1 głos
odpowiedź 13 maja 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
A jak akurat używam Atoma i też nie narzekam :) Najlepiej właśnie sobie sprawdzić kilka i wybrać ten, który akurat Tobie najbardziej się spodoba.
+1 głos
odpowiedź 14 maja 2018 przez Shadow69 Użytkownik (950 p.)
Ja używam VScode i nalrawde jestem z niego zadowolony i kazdemy mogę go polecić
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2018 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

Witaj. 

Ja od wielu lat używam Sublime Text i nigdy nie miałem z nim większych problemów. Ma masę wtyczek tu masz listę najlepszych wtyczek dla frontend developera best sublime text plugins . 

Jeśli chodzi o motyw to używam Agila Dracula. 

Pozdrawiam 

0 głosów
odpowiedź 28 maja 2018 przez prodigalSon Użytkownik (840 p.)
Brackets

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 932 wizyt
–4 głosów
3 odpowiedzi 317 wizyt
pytanie zadane 13 października 2016 w Offtop przez kacper6909 Gaduła (3,040 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez wojtekka Nowicjusz (120 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...